• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“HUZURUNUZ HUZURUMUZDUR”

“HUZURUNUZ HUZURUMUZDUR”

Göreve geldikleri günden bu yana durmaksızın çalışarak ziyaretler gerçekleştiren Bilecik AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri bu kez de Bilecik’te bulunan Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.

Yaşlıların ellerini öperek onlarla sohbet eden ve hediyeler takdim eden Başkan Öztürk konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bizler için oldukça anlam içeren ziyaretimizde Huzurevinde kalan yaşlılarımıza önceden hazırlamış olduğumuz hediyeleri takdim ettik. Merkez İlçe Teşkilatı olarak bir gün değil her gün yanlarında olduğumuzu belirterek ziyaretlerimizin düzenli olarak devam edeceğini bildirerek Huzurevi sakinleriyle sohbet etme fırsatı bulduk. Onları huzuru bizlerinde huzurudur. Ziyaretimiz esansında bizlere göstermiş oldukları sevgiden dolayı teşekkür ediyoruz.”  İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Resimde yanımdan bulunan namı diger Mişon Ahmet abiyi tanıyanların bilir onay öncesi ispito içenler birisiydi .Huzur evimiz çalışanların gayreti sayesinde çok şükür ağzına sudan başkanı birşey koymuyor.Üstelik biryarışmada BİLECİK i İlk 10 da temsil aden sportmen olmuş.Huzurevi çalışanlarını yürekten kutluyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam