• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İKİ KÖYÜN SINIRLARI GENİŞLETİLDİ

İKİ KÖYÜN SINIRLARI GENİŞLETİLDİ

İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantıları devam ediyor. 9. Birleşimde iki gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Gölpazarı Bedi Köyü ile Pazaryeri Karaköy’ün köy yerleşik alanı ve civarı tespiti haritasının revize edilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Gölpazarı Bedi Köyünün sınırları genişleyecek

Birleşimin ilk gündem maddesinde Gölpazarı İlçesi, Bedi Köyü’nün eski ve yeni yerleşim alanına ait köy yerleşik alanı ve civarı tespiti haritasının değiştirilmesi talebi hakkında İmar ve Bayındırlık Komisyonu’ndan gelen rapor görüşüldü. Konu hakkında Komisyon Başkanı Mayir Küçük meclis üyelerine bilgi verdi. Gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Pazaryeri Karaköy Köyü’nün sınırları genişleyecek

Toplantının son gündem maddesinde Pazaryeri İlçesi Karaköy Köyü’nün ilgili dilekçe doğrultusunda köy yerleşik alanı ve civarı tespiti haritasının revize edilmesi hakkında İmar ve Bayındırlık Komisyonu’ndan gelen rapor görüşüldü. Konu hakkında İmar ve Bayındırlık Müdürü Erol Bandırmalıoğlu meclis üyelerine bilgi verirken madde oy birliğiyle kabul edildi. Toplantı bir sonraki birleşimde görüşülmek üzere sona erdi. 

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam