İL BAŞKANI BAYRAK: “1 MÜJDE GARANTİ”

İL BAŞKANI BAYRAK: “1 MÜJDE GARANTİ”

Davutoğlu’nun Bileciklilere hitap edeceği Cumhuriyet Meydanı’nda hummalı bir çalışmanın ve hazırlıkların devam ettiği gözlenirken Ak Parti Bilecik İl Başkanı Av. Kadir Bayrak çalışmalar ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu. Bayrak: “En az bir sürpriz var. Sayısı artabilir, bakalım bekliyoruz. 1 müjde garanti. Biz kendisine bir teklifte bulunmuştuk onu da bir sürpriz olarak bekliyoruz.” İfadelerini kullanarak şunları aktardı:

‘En az bir sürpriz var, sayısı artabilir’

“Yaklaşık 1 haftadan beri yaptığımız çalışmalar inşallah yarın meyvesini verecek. Başbakanımız yarın saat 16:00’da Meydanımızda olacak miting yapacaklar. Biz de onunla ilgili ön çalışmaları görüyoruz. Ankara’dan gelen protokol ekibi ile birlikte mitingin, platformun nereye kurulacağını tespit ettik. Şimdi onunla ilgili detaylı çalışmalar devam ediyor. Şimdi ipucu vermeyelim, sürprizimizin büyüsünü bozmayalım. En az bir sürpriz var. Sayısı artabilir, bakalım bekliyoruz. 1 müjde garanti. Biz kendisine bir teklifte bulunmuştuk onu da bir sürpriz olarak bekliyoruz. İnşallah değerlendirirler. “

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. müjde – sayın başkan “1 müjde garanti” demiştiniz ne oldu?bırakın müjdeyi yenişehir yolu,hastane,hızlı tren bunları dahi ağzına almadı sayın başbakan!bakalım AKP il başkanı değişim gazetesine ne gibi bir açıklama yapacaksınız bundan böyle..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam