• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İL BAŞKANINIZA AİT 11 AK 001 PLAKALI ARAÇ NEREDE?

İL BAŞKANINIZA AİT 11 AK 001 PLAKALI ARAÇ NEREDE?

CHPBozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“AKP Bozüyük İlçe Başkanı Sayın Mesut Çetin, uzun bir basın açıklaması yapıp, partimiz CHP’ye, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaoğlu’na, Bilecik Milletvekilimiz Sayın Yaşar Tüzün’e, aklı sıra ‘seviye’den söz ederek ‘seviyesiz’ suçlamalar yöneltmiştir.

Bir yandan partimize oy veren milyonları küçümseyerek sandık idaresine saygısızlık eden Sayın Çetin, bir yandan da CHP’nin gerek 7 Haziran, gerek 1 Kasım seçim bildirgelerinde ortaya koyduğu projelerini, ‘boş vaatler’ diye suçlarken, mensubu olduğu partinin bunlardan kopya çekerek seçmen karşısına çıktığını görmezden geliyor.

Sayın Çetin, ‘dürüstlük’ten bahsederken rakamları bile çarpıtmaktan çekinmiyor. YSK’nın resmen açıkladığı sonuçlara göre CHP’nin Bozüyük’te 13 bin 530, AKP’nin ise 13 bin 004, MHP’nin 10 bin 717 olduğunu görmezden gelerek halkı kandırmaya çalışıyor.

Parlamentoda ‘muhalefet milletvekili’ olarak görev yapmış milletvekiline, “muhalefet olmak dışında ne yaptınız” diye sorarak demokrasiye olan inancının hangi düzeyde olduğunu ortaya koyuyor.

Siyasete “seviye”,  “ilke”, “dürüstlük” getirmekten söz eden Sayın Çetin, partisinin kısa süre önce milliyetçiliği ayaklar altına alan açıklamalar yapıp kamu kurumlarının adından TC’yi çıkarırken, ertesi gün milliyetçiliğe sarılmaları, terör örgütüyle masaya oturup pazarlıklar yaparken ertesi gün şehit cenazelerinin başında nutuk atılmasını unutmuş görünüyor.

1 Kasım seçimlerine günler kala ‘can havliyle’ saldırıya geçen, siyasette ‘ilke ve dürüstlük’ten söz eden Sayın Çetin’e dürüstçe yanıt vermesi için kısa birkaç sorumuz olacak:

Sayın Çetin;

-Kısa süre öncesine kadar Bilecik ve ilçelerinin cadde ve sokaklarında boy gösteren, Bilecik İl Başkanınıza ait 11 AK 001 plakalı siyah Audi marka araç son dönemlerde neden trafikte görülmemektedir.

-Söz konusu aracın en son Ankara’da AK Parti Genel Merkezi yakınlarında polis tarafından bir çekici ile götürülürken görüldüğü doğru mudur?

-Bu araca, yurtdışından ‘kaçak’ getirilen diğer araçlar gibi işlem yapılmasının gerekçesi nedir?

-Bu araç şimdi nerededir?

Sayın Çetin, “bizim heybemiz dolu” diyor.

Biz de diyoruz ki, “turpun büyüğü heybede”…

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam