Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
İl Genel Meclisi Üyelerine Veda Yemeği
Sosyal Medyada Paylaş
10 Mart 2014
admin

İl Genel Meclisi Üyelerine Veda Yemeği

Vali Nayir: “Hizmetleriniz bütün hayatınız boyunca hatırlanacaktır”

İl Özel İdaresi tarafından, İl Genel Meclisi üyelerine veda yemeği verildi. Veda yemeğinde ilk olarak konuşan İl Genel Sekreteri Halis Nalbant Genel Meclisin 5 yıllık süre içerisinde 58 toplantı yaparak 988 karar aldığını bildirerek, "İl genel meclisi üyelerimiz, Bilecik'in gelişmesine ve önünün açılmasında önemli karlar alınmasına vesile oldular. Pek çok eğitim, sağlık yatırımında ve kırsal kalkınmanın sağlanması için köylerimize kentte ne varsa köylerimize gitmesi için yatırımlara öncülük ettiler. Aldıkları kararlar oy birliğiyle alındı, çok nadir oy birliğiyle çıkmayan kararlar vardır. Uyum, birlik ve beraberlik içerisinde çalıştılar" diye konuştu. 

Pelitözü Gölpark Kılçadır tesislerinde gerçekleştirilen programda Vali Ahmet Hamdi Nayir yaptığı konuşmada, görevin bir bayrak yarışı olduğunu ifade ederek, "Sizler buraya kadar getirdiniz, belki yine sizlerden birileriyle veya sizlerin yerine seçilecek arkadaşlarımızla aynı hizmetlerimiz devam edecek. İnanıyorum ki, çok güzel hatıralarla ayrılıyorsunuz. Burada yapılan hizmetlerin bütün hayatınız boyunca hatırlanacağını ve kadirşinas milletimiz tarafından da hatırlanacağına da eminim" dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Hüseyin Çelik de seçilen il genel meclisi üyelerinin 5 yıllık görev sürelerinin sonuna geldiğini belirterek, bu sürede güzel kararlar aldıklarını ve güzel çalışma döneminde geçirdiklerini belirtti.

Konuşmaların ardındanVali Akpınar  ve Vali Yardımcıları ile İl Genel Sekreteri Nalbant, il genel meclisi üyelerine çalışmalarından dolayı plaket ve Osmanlı armasının bulunduğu tabak hediye etti. Programın ardından Vali Ahmet Hamdi Nayir ve İl Genel Meclisi üyeleri Göl manzaralı hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CANER ALKAN – ERHAN TOKA

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım