• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DURMUŞ MÜDÜRLÜK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DURMUŞ MÜDÜRLÜK PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı tatilinin başlayacak olması dolayısıyla bayramlaşma yapıldı. Müdürlüğün birim amirlerini ve çalışanlarını makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yaptığı kısa konuşmada tüm personelin yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramlarını ve Kurban Bayramlarını kutladı. Bayramların birlik, beraberlik ve kaynaşma vesilesi olduğunu dile getirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, bayramları da içine alan on günlük tatilde çalışanların aileleriyle birlikte vakit geçirip dinlendikten sonra tekrar görevlerine başlayacaklarını kaydetti.  Bayram dönüşü bıraktıkları yerden çalışmalara dört elle sarılarak, yeni eğitim öğretim yılında Bilecik için ne yapılması gerekiyorsa onun gayreti içinde olacaklarını ifade etti. Kurban Bayramının ilimize ve ülkemize iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesini diledi.

Yola çıkacak olanlara hayırlı yolculuklar dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, konuşmasının ardından tüm personelle bayramlaştı. Onlara iyi tatiller diledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam