İl Milli Eğitim Müdürü Şişman’dan Rektör Prof. Dr. Özcan’a Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Şişman’dan Rektör Prof. Dr. Özcan’a Ziyaret

 

Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman 27 Temmuz 2012 Cuma günü Şube Müdürü Mustafa Karaca ile birlikte Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan’ı makamında ziyaret etti. Yapılan nezaket ziyareti samimi bir hava içerisinde geçti.

Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün talimatı doğrultusunda ilimizde gerçekleştirilen ve İl-İlçe Yöneticileri ile il genelindeki tüm okul ve kurum yöneticilerinin katıldığı “Zirvedekilerle Buluşma” Yöneticilerin Eğitimi Seminerlerine sağlamış olduğu Eğitim Görevlisi temini ve desteklerinden dolayı Rektör Prof Dr. Özcan’a teşekkürlerini iletti. Bundan sonra da bu tür çalışmalarda desteklerini beklediklerini ve programa eğitim görevlisi olarak katılan akademisyenlerin özverili çalışmalarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özcan da yapılan bu ziyaretten ziyadesiyle memnun kaldığını, bundan sonra da bu tür faaliyetlerde desteklerinin devam edebileceğini söyledi. Daha sonra Rektör Prof.Dr. Özcan’a Milli Eğitim Müdürü Şişman tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi. Karşılıklı temennilerin ardından ziyaret sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam