İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bayrakçı görevine başladı

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bayrakçı görevine başladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Milletvekili Selim Yağcı ile görüşmeleri sonrasında görevden alınan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant’ın yerine atanan Bilecik İl Özel Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Mimar Seda Bayrakçı bugün göreve başladı.

2007 yılından bu zaman kadar  İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinde bulunan Halis Nalbant İçişleri Bakanlığınca görevinden alınırken, yerine  Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Seda Bayrakçı atanmıştı. Mimar Bayrakçı görevine başladı.İlk ziyaretini Vali Bilal Şentürk’e yapan  Bayrakçı duygu ve ve düşüncelini iletti. Vali Şentürk ise  İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Seda Bayrakçı’ya görevinde başarılar diledi.

Seda Bayrakçı kimdir;
1881 yılı Sakarya doğumlu olan Bayrakçı; ilk, orta ve lise öğrenimini Bilecik’te yapmış olup, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi mimarlık bölümü mezunudur. 2004-2010 yılları arasında Bilecik’te kendisine ait mimarlık şirketinde serbest mimarlık olarak faaliyette olan Bayrakçı, daha sonra Bilecik Belediyesinde İmar Müdürlüğünde mimar olarak görev yaptı. 2009-2010 yılları arasında Bilecik TSD Başkanlığı bünyesinde bulunan İnşaat-Yapı Malzeme Ve Mühendisliği Mimarlık Meslek Komitesi Başkanlığı görevinde bulunan Bayrakçı, 2010 yılında Düzce Üniversitesi yapı idari ve teknik daire başkanlığında 2012 yılına kadar görev aldı. 2012 yılından itibaren Bilecik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü ve son olarak aynı kurumda İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştü. Bayrakçı, evli ve 2 çocuk annesidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam