İl Özel İdaresi’nden Ata Sporuna Destek

İl Özel İdaresi’nden Ata Sporuna Destek

Söğüt İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü 2013 faaliyetleri kapsamında Söğüt Ertuğrulgazi Kapalı Spor Salonu’nda ağırlayacakları Yıldızlar Grekoromen Güreş Milli Takımı Sporcularının (15-17 Yaş grubu) kullanabilecekleri 1 takım güreş minderine ihtiyaç duyduklarını belirterek İl Özel İdaresi’nden minder talebinde bulundular.

Her yaştan sporcuyu ve her branşı destekleyen İl Özel İdaresi tarafından minderler temin edildi. Söğüt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün talebi olan bir takım güreş minderi il Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün çalışmaları neticesinde temin edilerek ilçe müdürlüğüne teslim edildi.

29 Mayıs-19 Haziran 2013 tarihleri arasında Söğüt’te kamp yapan Yıldızlar Grekoromen 15-17 Yaş Grubu Erkekler Milli Takımı, Ertuğrulgazi Kapalı Spor Salonu’nda kamp çalışmalarını gerçekleştirmişlerdi. Söğüt’te gerçekleşen bu kamp sürecinden sonra milli güreşçiler Karadağ’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonasında 1 altın ve 3 bronz olmak üzere toplamda 4 madalya kazanmışlardı.

3-7 Temmuz 2013 tarihlerinde tekrar kampa giren milli sporcular Söğüt Ertuğrulgazi Kapalı Spor Salonu’nda 8 antrenör ve 60 sporcuyla 20-25 Ağustos tarihlerinde Sırbistan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına hazırlık çalışmalarını yaptılar. (İl Özel İdaresi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam