Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
İL PROTOKOLÜ BİLECİK BELEDİYESİ İFTARINDA BİR ARAYA GELDİ
Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2015
admin

İL PROTOKOLÜ BİLECİK BELEDİYESİ İFTARINDA BİR ARAYA GELDİ

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Kent Ormanı'ndagerçekleştirileniftara, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile daire müdürleri ve iş adamları katıldı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, yaptığı konuşmada, ramazan ayının birlik, beraberlik, kardeşlik ve iyi niyetlerin arzulanarak arşı alaya yükseldiği bir ay olduğunu belirterek, şunları söyledi:

''Öncelikle davetimize teşrif ettiğiniz için hepinize hoşgeldiniz diyor, muhabbetle selamlıyorum. Ramazan'ı Şerif, birlik beraberlik, sevgi ve hoşgörü ayı. Tüm iyi niyet ve güzelliklerin birleştiği ve Arşı alaya yükseldiği bir ay. Bu ay içinde bu güzide şehir içinde yaşayan insanlar olarak birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi bu sevinç ve mutluluk veren olayla birlikte buruk bir üzüntüyü yaşıyoruz. Son kararnamelerle Başsavcımız, Ağır Ceza Reisimiz ve Hakime Hanım, şehrimizden ayrılacaklar. Ben bu organizasyondaki buluşmamız vesilesiyle sayın Başsavcımız, Ağır Ceza Reisimiz ve Hakime Hanım'a ve tüm hakimlerimize, içlerinden çıkan bir kardeşleri olarak, bu mesleğin zorluğunu bilen bir insan olarak, şehrimize yaptıkları hizmet dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum. Cenabı Hak sağlık ve birlik, beraberlik içinde hep güzellikler içinde olmamızı nasip etsin. Teşrifleriniz için tekrar teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.''

Belediye Başkanı Selim Yağcı, konuşmasının ardından Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar,Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepeve eşi Elif Aktepe'ye teşekkür plaketi taktim ederek, kahve fincanı takımı hediye etti.

Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşaryaptığı kısa açıklamada,4 yıldır Bilecik'te görev yaptığını ve yarı Bilecikli olduğunu belirterek, Bilecik'i çok sevdiğini kaydetti.

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepe ise 2 yıl görev yaptığı süre içerisinde Bilecik'i sevdiğinibelirterek, herkese teşekkür etti.

İftar programında ilahi grubu, birbirinden güzel eseri, katılımcılar için seslendirdi.

Bir adet yorum var.

  1. YEMEK TOPLANTILARINDAN TOKİYEDE FIRSAT BULSA BASKANIMIZ. – GUNEŞ TOKİDE NELER OLUYOR.DOLMUS HAT GUZERGAHI VADİ PARKA HİZMET VEREBİLMESİ İCİNMİ GUNES TOKİDE GECMİYOR.ORDAKİ ESNAF KAZANACAK DİYE DUSUNULURKEN SİTEDE OTURANLAR HALA MAGDUR.
    AYRICA DOLMUS SAATLERİ DOLMUS SÖFÖRLERİNİN PARA KAZANABİLECEGİ SAATLERE GÖRE KENDİLERİMİ AYARLIYOR.OKULLAR KAPANDI.SABAH YARIM SAATTE BİR GECER OLDU.ODA ALT SİTEDEKİLERE YİNE HİZMET YOK.
    ÖGLEDEN SONRA 20 DK.DA BİR.AKSAM 9 DAN SONRA YOK.BU NE YA REZİLLİK BENCE.DİGER YERLERDE DOLMUS SATTLERİ NASIL SABİTSE BURDADA OLMALI.DOLMUSCULARIN İSİNE GELDİGİ SEKİLDE OLMAMALI.BELEDİYEMİZ DUYSUN MUDAHELE TESİN BENCE.MAGDURUZ.

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım