İLAN

İLAN

 

 

T.C.

BİLECİK

ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

İLAN

Davacı Bilecik İl Özel İdaresi tarafından, aşağıda ili, ilçesi, köyü, mevkii, parsel numarası, malikleri ve kamulaştırmaya ilişkin özel bilgileri belirtilen taşınmazın kurumca alınan 25/04/2011 tarih ve 2011/070 sayılı kararı gereğince Kamu Yararı Kararı verilerek Bilecik İl Özel İdaresi Tüzel Kişiliği adına kamulaştırılması kararı alınmış olup, Mahkememizde 2942 sayılı Kanunun ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun ilgili maddeleri gereğince, kamulaştırma bedelinin tespiti ve taşınmazın idare adına tescili davası açılmıştır.

İlan tarihinden itibaren 30 gün içinde İdari Yargıda iptal veya adli yargıda maddi hatalara karşı düzeltme davası açılabilecek, husumeti Bilecik İl Özel İdaresi’ne yöneltilecektir.

30 gün içinde İdari Yargıda İptal davası açtığınızı ve yürütmeyi durdurma kararı aldığınızı belgelemediğiniz takdirde kamulaştırma işlemi kesinleşecek olup, Mahkememizce tespit edilecek bedel üzerinden taşınmaz Bilecik İl Özel İdaresi Tüzel Kişiliği adına tescil edilecektir.

Konuya ve taşınmaz malın değerine ilişkin tüm savunma ve delillerinizi tebliğden itibaren 10 gün içinde Mahkememize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Duruşma günü 19/02/2013 günü saat: 14:30’dur.

İlgililerine 2942 Sayılı Kanununun ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun ilgili maddeleri gereğince ilan olunur. 10/01/2013

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam