İLÇE BAŞKANINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU

İLÇE BAŞKANINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU

AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, parti ilçe teşkilatı ve avukatları ile birlikte Kılıçdaroğlu hakkındaki suç duyurusu dilekçesini vermek üzere Bozüyük Adliyesi'ne geldi.

"Cumhurbaşkanına yapmış olduğu hakaretler nedeni ile…"

AK Parti ilçe başkanı Mesut Çetin adliye önünde yaptığı konuşmada “16.01.2016 günü Chp kongresinde , Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu siyasi ahlaktan yoksun , siyaset yaşamı boyunca kendisinde alışkanlık haline gelmiş başarısızlıklarını örtbas etmek amacı ile ülkenin halk tarafından seçilmiş ilk Cumhurbaşkanına yapmış olduğu hakaretler nedeni ile suç duyurusunda bulunduk.

"Kendisi bizzat +18 kasetlerle işbaşına getirilmiş bir kişidir"

Cumhurbaşkanımıza hakaret edip , namus ve şereften bahseden kişi , kendisi bizzat +18 kasetlerle işbaşına getirilmiş bir kişidir.

 Kendisi; başkanı bulunduğu partiyi rezidans kraliçelerini barındıran , İranla Türkiye Cumhuriyeti arasında savaş çıksa İran tarafını tutacağını belirtenleri koruyan, ülkenin bir kesiminde yaşayan halkın hayatını zindan eden hendeklerde devleti boğacağını iddia edenleri kollayan , hendek kazan teröristlere arkadaş olarak hitap eden bir parti haline getirmiştir. Yaptığı hakaretler sadece Cumhurbaşkanımız yapılmamış ona oy veren bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yapılmış bir hakarettir.

"Ak Parti teşkilatları olarak şikayet dilekçemizi vermiş bulunuyoruz"

Ağzına şeref ve haysiyet kelimelerini alacak ve hakaret ederek ahlak dersi verecek en son kişi kendisidir.Ak Parti teşkilatları olarak ahlak ,şeref ve haysiyet kavramlarını kendisine öğretmeyi bir düstur bilerek şikayet dilekçemizi vermiş bulunuyoruz.”   dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam