İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BOZÜYÜK´TE TOPLANDI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BOZÜYÜK´TE TOPLANDI

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 24 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 9.30´da Bozüyük ilçemizde yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Turan İpşiroğlu, Osman Bat, Metin Sarıfakıoğulları ve Erdoğan Kaba ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman´ın da katıldığı kahvaltının ardından toplantıya geçildi. Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un selamlama ve açılış konuşmasıyla başladı. Katılanların kendilerini tanıtmasının ardından, yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. Binaların inşaat, onarım, güçlendirme ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar, barınma hizmeti veren yurt, pansiyon, apart vb. ile ilgili iş ve işlemler hakkında bilgiler verildi. Yenilenen müfredat programları hakkında bilgilendirme yapıldı. Yeni programın felsefesinin iyi anlaşılması ve velilere iyi anlatılması gerektiği belirtildi. Öğrencilerimizi sınavlara daha iyi hazırlayabilmek için “Ölçme ve Değerlendirme Ekibi” kurulacağı ve soruların hazırlanması basılması ve değerlendirilmesinde bu ekibin görev yapacağı ifade edildi. Öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımı; okul, veli ve öğrenci iletişiminin daha da güçlendirilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi. Okul öncesi eğitim ile ilgili çalışmalar masaya yatırıldı.”Bilecik eğitimini nasıl vitrin ve lider yapabiliriz?” konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında birçok başarılı çalışmaya imza attıklarını belirten Durmuş, yapılanları asla yeterli görmeyerek önümüzdeki yıl da öğrencilerimizin başarısını artırmak için tüm güçleriyle çalışacaklarını dile getirdi. Durmuş, toplantı bitiminde tüm katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Yaklaşan Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam