Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
İLÇELER KAZAN TÜZÜN KEPÇE
Sosyal Medyada Paylaş
25 Nisan 2015
admin

İLÇELER KAZAN TÜZÜN KEPÇE

Söğüt, Osmaneli, Vezirhan, Bayırköy ilçe ve köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaşan CHP adayları, Bilecik'te birinci parti olacakları umudunun pekiştiğini belirttiler.

CHP 1. Sıra Milletvekili adayı Yaşar Tüzün, CHP'nin iktidaryürüyüşüne Bilecik halkının da destek vereceğine ve birinci parti çıkacağına inandıklarını belirtti.

Yıllarca tamamlanamayan projeleri tek tek hatırlatarak Bilecik’in sorunlarının dağ gibi büyüdüğünü vurgulayan Tüzün, AKP’li siyasetçilerin ve hükümetin Bilecik halkını oyaladığını söyledi.

Tüzün, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun taahhütnamesini de dağıtarak CHP iktidarında emekli maaşlarının en az 1500 TL olacağınıve dini bayramlarda ikramiye verileceğini sosyal yardımların daha da arttırılacağını anlattı. Asgari ücretin arttırılacağını, memurun işçinin esnafın köylünün daha iyi şartlarda yaşayacağını, mazotun 1.5 TL olacağını, tarımda çalışanların sosyal güvenlik primlerinin 30 yaşına kadar Devlet tarafından destekleneceğini,esnaf ve KOBİ’lere ödedikleri yıllık vergi ve prim miktarı kadar sıfır faizli kredi kullandırılacağını, aile sigortası ödemelerinin her ay 720 TL olarak doğrudan kadının banka hesabına yatırılacağını belirten Tüzün, kaynak sorunu olmadığını vurguladı.

Tüzün, “İktidar, bu güzel ülkeyi yangın yerine çevirdi. Bu kritik dönemde, hepimize sorumluluk düşüyor. Ülkeyi uçurumun kenarından çekip çıkarmak, çocuklarımız, torunlarımız için bu sorumlulukları yerine getirmemiz gerekiyor” dedi.

Bir Yorum Bırak

*

code

Bir adet yorum var.

  1. bir,bir – bir anımı anlatayım,kanser hastasıyım esk.üni.hast.nesinde tedavi görüyorum,çarşıda vekil tüzün ile karşılaştık,hatırımı sorduktan sonra bir isteğinvarmı ablacım diye sordu var dedim,hastane tedavi merkezinin alt katı bekleme salonu numarator yok anons yapılıyor duymaz isek sıramız geçiyor tekrar gelmek zorunda kalıyoruz dedim,ilgileneceğini söyledi ayrıldık,aradan iki gün geçti sekreteri meclisten aradı,ablacım isteğinizi yaşar bey başhekime iletti gittiğinizde sonucu bize bildirirseniz sevinirim dedi ,ertesi hafta gittiğimde numaratör konulmuş biz hastalar rahata kovuştuk,sekreterine telefon açıp teşekkürlerimi ilettim.ONUN İÇİN CHP VE TÜZÜN E bir oyda benden

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım