• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İLHAMİ ÇINAR DÖRDÜNCÜ KEZ GÜVEN TAZELEDİ

İLHAMİ ÇINAR DÖRDÜNCÜ KEZ GÜVEN TAZELEDİ

Bilecik İl Genel Meclis Salonu’nda yapılan Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanlığı seçimlerine tek aday olarak mevcut Başkan İlhami Çınar katıldı. Divan Başkanı’nın denetleme faaliyet raporunu okumasının ardından, 3 senedir bir yapılan Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanlığı seçimlerine geçildi. Bilecik merkeze bağlı 66 köy muhtarından 62’sinin katıldığı seçimde tüm oyları alan Bilecik merkez İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı İlhami Çınar, dördüncü kez Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na seçildi.

Yapılan seçim sonrası açıklamalarda bulunan İlhami Çınar, genel kurul toplantısına katılımın çok güzel olduğunu belirterek; “Bu seçimde tek aday olarak beni muhtarlar göstererek seçimimizi gerçekleştirdik. Bu göreve dördüncü kez seçilerek çalışmalarımızı hız kesmeden devam edeceğiz. Katılım çok yüksek olması ayrı bir mutluluk verici olay. Tüm muhtar arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

İlhami Çınar’ın İl Yönetimi ise şu isimlerden oluşuyor:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: İlhami Çınar, Özkan Yılmaz, Osman Çetin, Yasemin Sezer, Levent Özdemir, Cem Çevik, Sezai Yaşar, Tahsin Yaman, Hikmet Oktay, İsmail Bağırkan

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: Basri Değirmenci, Yaşar Yeğen, Veysel Demirci, Zeki Tetik, Ali Erkin, Ahmet Şahin

ÜST KURUL DELEGELERİ: İlhami Çınar, Özkan Yılmaz, Mehmet Ali Akıncı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam