Ilıcalı’dan Başkan Yağcı’ya Teşekkür

Ilıcalı’dan Başkan Yağcı’ya Teşekkür

Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Acun Ilıcalı, çekim çalışmaları arasında görüşerek samimi ve hoş bir ortamda sohbet etme fırsatı buldu.

Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında Acun Ilıcalı'ya bilgi veren Başkan Selim Yağcı, “Biz Bilecikli hemşerilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri de burada görmek ve ağırlamak bizleri mutlu ediyor. Bu salon sizlere ait. Bilecik'te benim özel bir salonum var diyebilirsiniz. Halkımız ve bizler sizleri burada görmekten son derece memnun oluyoruz. Bu seferki çekimlerde halkımıza da kapılarınızı açtınız. O da çok güzel oldu. Her zaman sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyarız” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı ise Bilecik'i ve Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ni çok beğendiğini belirterek, Başkan Selim Yağcı'ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Tatlı bir sohbet ortamında gerçekleşen buluşmada, Ilıcalı şunları söyledi:

“Salonunuz gerçekten çok güzel. Biz de İstanbul dışındaki şehirleri daha çok tercih etmeye çalışıyoruz. İstanbul dışındaki seyircinin göstermiş olduğu performans bizlere de yansıyor. Bizleri de olumlu yönde etkiliyor. Bizim gösterilerimizde enerji ön plana çıkıyor ve gençler bu anlamda daha iyi. Ama burada gayet güzel oldu gençler ve vardı diğer yaştan insanlar da vardı. Biz Bilecik'i çok sevdik'' şeklinde konuştu.

Bilecik'in meşhur Osmanlı Şerbetinin ikram edildiği sohbetin sonunda Başkanımız Selim Yağcı ile Acun Ilıcalı hatıra fotoğrafı çektirdi.(Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam