İLİMİZDE HASTA AVI
admin • 14 Temmuz 2011 09:06:38 
İLİMİZDE HASTA AVI

 

Acıbadem Eskişehir Hastanesi ilimiz merkezinde bulunan birçok billboardı kiralayarak kendi reklamları ile doldurdu.
Hastane, üzerinde “Acıbadem Eskişehir Hastanesi tüm Bileciklilerin hizmetinde” yazılı reklamlar ile ilimizden hasta transferini sağlamayı amaçlıyor.
 
ACIBADEM ESKİŞEHİR HASTANESİ HAKKINDA:
 
Acıbadem Eskişehir Hastanesi, sadece Eskişehir’deki değil; Afyon, Kütahya ve Bilecik gibi çevre illerdeki hastalara, artık Ankara ya da İstanbul’a gitmelerine gerek kalmadan kaliteli tıbbi hizmet sunmayı hedefliyor.
Diş hekimliği hariç tüm branşlarda SGK anlaşmasıyla hizmet veren hastane, medikal onkoloji, kardiyoloji ve kalp damar cerrahisinde SGK’lı hastalardan fark almıyor.
20 bin m2’lik kapalı alana kurulu Acıbadem Eskişehir Hastanesi; 5 ameliyathane, 1 doğumhane, 1 bebek bakım odası, bin noktadan kontrol edilen akıllı bina sistemiyle 7 gün 24 saat hizmet veriyor.
Kapalı sistem iklimlendirme sistemi ile enfeksiyon riskini minimuma indiren özel havalandırma sistemine sahip olan hastane, dekontaminasyon odası, her biri birbirinden bağımsız acil gözlem odaları, tek kişilik kabinleme sistemi ile oluşturulan izole yoğun bakım odaları gibi birçok ilki de Eskişehir’e getirdi.
Hastanede, anne adaylarının konforu için tam donanımlı doğum odasına dönüşebilen özel doğum odaları da (LDRP) bulunuyor.
Her noktadan anlık elektronik bilgi akışı ile kağıtsız ve hızlı bir tedavi sürecini sağlayan cerabral sistemi ile hizmet veren Acıbadem Eskişehir Hastanesi, ileri tıp teknolojisi ile tıbbın tüm branşlarında tam donanımlı olarak hizmet veriyor.
• Girişimsel Radyoloji
• 1.5 Tesla MR
• Dijital Röntgen
• Dijital Mamografi
• Bilgisayarlı Tomografi
• Pacs Sistemi ile Radyoloji Görüntülerinin Aktarımı
 
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x