• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İLK DEFA KATILIYOR GALİBA!

İLK DEFA KATILIYOR GALİBA!

2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılında Eğitim, Öğretim ve Taşımalı sistemde meydana gelen aksaklıkların incelenmesi ve giderilmesi talebi hakkında Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler, Araştırma ve Geliştirme Komisyonlarından gelen raporlar okundu. 

Okunan raporların ardından Bilecik Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun Demirtaş söz alarak yerinde inceleme yapan komisyon üyelerine teşekkür etti ve bazı açıklamalarda bulundu.

Toplantıya katılan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun Demirtaş’ın konuşmasına başlamadan önce meclis başkanı ve meclis üyelerini selamlamadan konuşmasına başladığı ayrıca konuşmasını oturduğu yerden yapması dikkat çekti.

İl Genel Meclisi toplantılarında İl Genel Meclisi üyeleri başta olmak üzere İl Genel Sekreteri Halis Nalbant, İl Genel Sekreter Yardımcısı Musa Ünaldı ve birim müdürlerinin ayağa kalkarak başta Başkan ve meclis üyelerini selamlayarak konuştukları bilinirken Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun Demirtaş’ın meclisi selamlamadan ve oturduğu yerden konuşması akıllara “İLK DEFA KATILIYOR GALİBA!” sözlerini getirdi.

Bakırtaş’ın meclis üyelerine hitaben yaptığı bu davranışı İl Genel Meclisi üyelerince de yadırgandığı kaydedildi.

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam