İMİB TOPLANTISI BİLECİK’TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

İMİB TOPLANTISI BİLECİK’TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

 

Bilecik Mermer ve Granit Sanayicileri Derneği Bilecik’te bir ilki gerçekleştirdi. İstanbul Maden İhracatçılar Birliği (İMİB) aylık olağan toplantısını 10 Temmuz 2012 Salı günü Bilecik’te gerçekleştirilecek. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Bilecik Mermer ve Granit Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Kenan Şenşar, “Türkiye’de mermer konusunda önde gelen kuruluşların yer aldığı ilimizin ev sahipliğinde yapılacak olan İMİB aylık olağan toplantısını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bilecik Mermer ve Granit Sanayicileri Derneği olarak mermer sorunlarını konuşmak, bu sorunlara çözüm bulmak ve birliktelik açısından Dernek Başkanımız Turgut Özen’in İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer ile görüşmeleri sonucunda Bilecik’te bir ilki gerçekleştirerek 10 Temmuz 2012 Salı günü İMİB aylık olağan toplantısı yapılacak. Toplantı Bilecik Mermer ve Granit Sanayicileri Derneği’nde gerçekleştirilecek.” dedi.

Dernek Genel Sekreteri Kenan Şenşar şöyle devam etti; “1999 yılında kurulan derneğimiz bu zamana kadar birçok etkin faaliyet ile gerek sektörün gerek ise Bilecik’in sorunlarını çözmek için aktif bir rol oynamıştır. Üstlenmiş olduğu misyonu bir kez daha başarı ile gerçekleştirecek olan derneğimiz Bilecik’te ilk defa böyle kapsamlı bir toplantıyı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Böyle bir toplantının Bilecik’te yapılmasını çok önemli bir adım olarak görüyoruz. Doğaltaş sektöründe Türkiye çapında ön sıralarda yer alan Bilecik’in tanıtımı ve sorunlarına çözüm noktasında önemli gelişmeler olacaktır.”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam