İNŞAAT MÜTEAHHİTİ ERCAN ÖZTÜRK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İNŞAAT MÜTEAHHİTİ ERCAN ÖZTÜRK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) seçimleri öncesi TSO Yönetim Kurulu Başkan adayı Ercan Öztürk’ün önderliğinde yemek organize edildi.
Konak Cafe&Restaurant’ta gerçekleşen yemekli toplantıda konuşma gerçekleştiren Öztürk İnşaat Müteahhidi Ercan Öztürk,

“1 Nisan 2018 Pazar günü Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde alacağımız neticenin ülkemize ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu yolda hizmet için tüm gruplardan aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.
Grubumuz olarak sizlerden alacağımız destek ile hizmet etmek için bu yola çıktık.
Amacımız; Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan tüm üyelerin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetleri kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamakla beraber odamız üyelerinin birbirleriyle ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak, mesleki disiplin, ahlak ve dayanışmayı kurumaktır.
Ayrıca; Kanunda yazılı hizmetler ve mevzuatlarda odamızın görevlerini tüzel kişiliğe sahip kamu kurumu niteliğinde yürütmektir” dedi.
4 No’lu meslek grubu Meclis üyesi adayları
Asil: Bahattin Üstün-Üstün İnşaat, Abdülselam Ağdağ-Ağdağ Yapı Yedek: Mehmet Alkan-Alkan İnşaat, Rıza Özgür Maden-Sembol Oto, Bahattin Baran-Serkan İnşaat, İsmail Ercan Buzcu-ZC Mühendislik. 12 No’lu meslek grubu Meclis üyesi adayları
Asil: Ufuk Aykaç-Aykaç Mimarlık, Hanifi Çelik-Hidma Yapı Yedek: Murat Demirtaş-Murat Cam, Alper Uysal-Uysal Mühendislik,Tarık Yıldırım-Eren Yapı.
Tek tek katılımcıların olduğu masaları da gezen Ercan Öztürk,birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam