• DOLAR
  5,3223
  % 0,74
 • EURO
  6,0410
  % 0,73
 • ALTIN
  229,3467
  % -0,04
 • BIST
  101.971
  % 0,23
İnternet üzerinden çay siparişi

İnternet üzerinden çay siparişi

     Özdemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yağışlı havalarda çay siparişi aldığı diyafonların sürekli arıza yapmasından dolayı internet üzerinden sipariş almaya karar verdiğini belirterek, müşterilerin de fikrine destek verdiğini söyledi. 
     Çay ocağına gelen müşterilerinin internet üzerinden sipariş almasını şaşkınla izlediğini anlatan Özdemir, şöyle konuştu: 
     ''Baba mesleğini 12 yaşından itibaren yapıyorum. Önceden çay siparişlerini telsiz ve diyafon üzerinden alıyorduk ancak yağışlı havalarda parazit yapmasından dolayı sorunlar yaşıyorduk. Onun için internet üzerinde çay siparişi almayı kesin çözüm olarak düşündüm. İnternetten çay siparişi veren müşterilerimiz de çok memnunlar. İnternete geçmeden önce haberleşmeyi sağlamak için her iş yerine telsiz bırakmak ya da diyafon bağlamak için metrelerce kablo çekmek gerekiyordu. Bu da hem benim hem de müşterilerimizin iş yerlerinde görüntü kirliliği yapıyordu. İnternete geçerek müşterilerim ile telsiz ve diyafondaki parazitlenmeden dolayı yaşadığımız anlaşmazlığı ortadan kaldırdım.'' 
     Esnaf Hikmet Tekeli de internetten çay siparişi vermelerinin kendilerine büyük kolaylık sağladığını ifade ederek, ''Soğuk ve yağışlı havalarda iş yerinden çıkmadan sipariş verebiliyoruz. Gelen toptancı ve müşterilerimiz şaşırıyor. Misafirimize dışarıya çıkmadan çay siparişi verdiğimizde, misafirlerimiz de internet siparişinden haberleri olmadığı için 'çaycınız kapıda mı bekliyor' diye espri yapıyor'' dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

 • YORUM
reklam