• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İRİS OSGB BOZÜYÜK ŞUBESİ AÇILDI

İRİS OSGB BOZÜYÜK ŞUBESİ AÇILDI

AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, şubenin açılışında yaptığı konuşmada, yeni dönemde iş yerlerinde, işverenler ile işçiler arasındaki çalışma barışının sağlanmasında iş sağlığı ve güvenliğinin en önemli faktörlerden birisi haline geldiğini söyledi. 

Yeni yasa ile birlikte işverenler noktasında pek çok tedbirlerin alınması mecburiyetinin getirildiğini anlatan Poyraz, şöyle konuştu:

"Neticede hepsi üretimin daha sağlıklı ve kaliteli yapmaya yönelik düzenlemeler. Burada elbette herkes bir taraftan kazancını arttırmaya çalışırken, bir taraftan da bunu en düzgün şekilde yapma gayreti içinde. Burada herkesin her şeyi bilmesi de mümkün değil. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği alanında ise kendini yetiştirmiş uzmana sahip olan kuruluşların işverenler noktasında iş sağlığı ve güvenliğine yönelik tedbirlerin alınması noktasında destekleyici hizmetler vermesi son derece önemli. İş sağlığı ve güvenliği anlamında daha az iş kazalarının yaşandığı, insanlarımızın daha mutlu ve müreffeh olacağı iş ortamlarının sağlanmasını istiyoruz. İnşallah daha az iş kazaları gerçekleşir, inşallah hem çalışanımız hem işverenimizin memnun olduğu bir iş ortamı oluşur diyorum."

Bozüyük Kaymakamı Köksal Şakalar da işçilerin kazaya uğramadan üretmelerinin önemli olduğunu vurguladı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Bölge Müdürü Kamil Poyraz'ın şube hakkında bilgi vermesinin ardından Poyraz, MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker ve beraberindekiler, şubenin açılışını yaptı. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam