• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İŞ YERİ İHALESİ CANLI YAYINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İŞ YERİ İHALESİ CANLI YAYINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mülkiyeti Bilecik Belediyesi’ne ait muhtelif iş yerleri ile Bilecik Belediyesi Şehirler arası Otobüs Terminalinde yer alan yazıhane ve dükkanlar için  yapılan ihale Canlı yayında gerçekleştirildi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen ihaleye Belediye Başkanı Semih Şahin de katılarak, ihale çalışmasını yönetti.

Mülkiyeti Bilecik Belediyesi’ne ait Bilecik merkezde bulunan muhtelif iş yerleri ve Bilecik Belediyesi Şehirler arası Otobüs Terminalinde yer alan yazıhane ve iş yerleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile ihale edildi.

Başkan Yardımcıları Recep Gırça, Muharrem Dumansızoğlu ve birim müdürlerinin de olduğu ihalede 52 dükkan için istekli çıktı.

BAŞKAN ŞAHİN:

 ‘’BÜTÜN ÇALIŞMALARIMIZDA ADALETLİ VE ŞEFFAF OLACAĞIZ’’

İhale açılış konuşması gerçekleştiren Belediye Başkanı Semih Şahin, bütün çalışmalarında adaletli ve şeffaf olacaklarını belirterek, şunları söyledi:

‘’Göreve geldiğimizde halkımıza verdiğimiz bir söz vardı. Adaletli ve şeffaf olacağımızı söylemiştik. Burada gerçekleştirdiğimiz çalışma da bunun bir örneği konumunda. Bizler bundan sonra da bu tür ihale ve çalışmaları açık, anlaşılır ve şeffaf bir şekilde gerçekleştireceğiz. İhalemiz aynı zamanda Canlı yayın ile şu an bütün vatandaşlarımızın bilgisi dahilinde gerçekleştiriliyor. Bütün katılımcılara teşekkür ediyor, ihalesi gerçekleştirilen iş yerlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Yardımcısı Recep Gırça ise gerçekleştirilen ihaleye 61 kişinin katıldığı, belirtiler iş yerlerine 52 istekli çıktığı ve 2 kişinin de ihaleye katılmadığı bilgisini verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam