İşadamı Turgut Özen’den İl Sağlık Müdürlüğü’ne Büyük Destek

İşadamı Turgut Özen’den İl Sağlık Müdürlüğü’ne Büyük Destek

İlimizin önde gelen yardımsever işadamı Turgut Özen Mermer’in sahibi Turgut Özen, İl Sağlık Müdürlüğü’ne kişisel koruyucu ekipman olarak hijyen tulumu yardımında bulundu.

Bilecik’te gerek eğitim, gerek kültürel, gerekse de sosyal projeler kapsamından yardımını hiç eksik etmeyen işadamı Turgut Özen, sağlıkçıların yardımına koştu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı Twitter’dan, “Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı tüm personelin maske ihtiyacını Turgut Özen Mermer olarak karşılamak istiyoruz. Bununla ilgili tüm alım garantisini İl Müdürlüğümüze veriyoruz” şeklinde paylaşımda bulunan sanayici Turgut Özen, ülke ve il olarak kenetlenmenin örneğini ortaya koymuştu. Bu kapsamda İl Sağlık Müdürlüğü ile diyaloğa geçen işadamı Özen, sağlık personelinin ihtiyacı olan tulum desteğinde bulundu.

İl Sağlık Müdürlüğü’ne 2 bin 250 adet tek kullanımlık tulum desteğinde bulunan hayırsever işadamı Özen’in yardımlarının İl Sağlık Müdürlüğü’nün lojistiğine büyük katkı sağlandığı belirtildi.

Covid-19 pandemisiyle ilgili yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyleyen İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri Sağlık Bakanlığı’nın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşıladığını belirtirken, ilimizin yardımsever işadamı Turgut Özen’in de bu konuda hassasiyet göstererek destekleri olduğunu, sağlık personelinin en önemli ekipmanlarından bir tanesi olan tulum ihtiyacına büyük katkı sağlandığı belirtildi.

İl Sağlık Müdürlüğü olarak Turgut Özen’in desteği ile lojistiklerini daha da güçlendirdiklerinin altını çizen yetkililer, kendilerine destekleri için işadamı Turgut Özen’e teşekkürlerini sundular.

İçinde tek kullanımlık tulum bulunan yardım kolileri İl Sağlık Müdürlüğü’nün deposuna indirilirken, ekipman desteğinin diğer işadamlarına örnek olması bekleniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam