İsmail Uslu ve Grup 571 Bilecik’te Konser Verdi
admin • 11 Ağustos 2011 14:36:54 
İsmail Uslu ve Grup 571 Bilecik’te Konser Verdi

 

MİNİK YÜREKLERİ BİLECİK ÇOK SEVDİ
 
Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Kukla gösterileri, Hacivat – Karagöz gösterileri, yarışmalar, Türk Müziği'nin ve Tasavvuf Musikisinin eşsiz sesleriyle konserler ve daha bir sürü yarışma gerçekleşti. Etkinlik alanında hazırlanan programlarla dolup taşması ise dikkatlerden kaçmadı. 
Önceki akşam Ramazan Etkinliklerinin konuğu, herkesin televizyon ekranlarından severek izlediği, daha öncede Bilecik Belediyesi etkinliklerine yine katılan, çocukların oluşturduğu bir grup oldu. İsmail Uslu ve Minik Eller Grup 571, alanı dolduran binlerce vatandaşımızı söyledikleri ilahi ve okudukları şiirlerle coşturdu. Minik yürekler yönetmenleri İsmail Uslu eşliğinde muhteşem bir geceyi Bilecik Halkının beğenisine sundu ve etkinliği izleyen vatandaşlar sahne alan sanatçılara tam not verdi. 
 
MİNİK YÜREKLERE TEBRİK
 
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı Grup 571'in sahne aldığı gecede özel anlar yaşadı. Gecede bir konuşma yapan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı; Çok özel ve güzel günleri yaşıyoruz. Ramazan’ı Şerif’i çok anlamlı bir şekilde tüm halkımızın yaşaması amacıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzun her gün binlerce insanımıza ev sahipliği yapıyor olması bizleri çok mutlu ediyor. Amacı halka hizmet olan bizler, sizlerin gösterdiği ilgi ve alakayla daha nice büyük organizasyonları gerçekleştiririz” dedi. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ayırca, Çocukların seslendirdiği eserlere eşlik etti. Grubun tüm üyelerini tek tek tebrik eden ve ödüllendiren  Belediye Başkanı Selim Yağcı, grup yönetmeni İsmail Uslu'ya da teşekkür etti. 
Grup 571'in sergilediği performansın ardından Belediye standına geçen Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı standa gelen çocuklarlasohbet etti ve çocuklara balon dağıttı.  
 
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x