İstanbul’daki Bileciklilerden Selim Yağcı’ya Destek

İstanbul’daki Bileciklilerden Selim Yağcı’ya Destek

Bu kapsamda bir basın açıklaması yapan İstanbul Bilecikliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bilecik Gölpazarı Çengeller Köyü Dernek Başkanı Hatice Doğru, Selim Yağcı’ya desteklerini sürdüreceklerini bildirdiler.

Konuyla ilgili açıklama yapan, İstanbul Bilecikliler Derneği Başkan Vekili Mustafa Ören, Başkan Yardımcısı Mehmet Çam, üyeler Yaşar Yıldırım, Orhan Güler ve Hatice Doğru adına yaptığı açıklamada şunları aktardı:

“İstanbul Bilecikliler Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz geleneksel Osman Gazi’yi Anma Şenliklerine bizlerden değerli katkılarını esirgemeyen 5 yıldır oba beyliğimizi yapan her türlü etkinliğimize de bizleri yalnız bırakmayan ayrıca Bilecik ve Bilecikli hemşehrilerimize 10 yıllık süreç içerisinde verdiği alt yapı ve şehircilik hizmetleriyle çağ atlatmış, bundan sonra da aynı hizmetleri vereceğinden kuşkumuz olmadığını, verdiği başarılı hizmetlerin artarak devamı ümidiyle sevgili başkanımız Sayın Selim Yağcı’nın her zaman yanında olduğumuzu bildirir, içinde bulunduğu seçim yarışında başarılar dileriz.”

İstanbul Bilecikliler Derneği Kadın Kolları Başkanı ve Bilecik Gölpazarı Çengeller Köyü Dernek Başkanı Hatice Doğru da şu ifadelerde bulundu:

“Bilecik’imizin değerli Belediye Başkanı Sayın Selim Yağcı’nın 10 yıllık görev sürecinde Bilecik’imize yapmış olduğu hizmetler ortadadır. Bunları detaylandırmaya gerek görmüyoruz, çünkü bunları yaşıyoruz.

Kendisi Bilecik’e bu verdiği bu değerli hizmetlerin yanında İstanbul’da yaşayan Bilecikliler olarak bizleri de hiçbir faaliyetimizde yalnız bırakmamış, her türlü faaliyetimizde yanımızda bulunarak değerli katkılarını bizlerden esirgememiştir, yanımızda olduğunu her zaman hissettirmiştir.

Kendisinin de ifade ettiği gibi acemilik dönemi bitmiş, kalfalık dönemi de tamamlamış ve artık ustalık dönemine gelmiştir. Bizler de kendisine ustalık döneminin getirmiş olduğu o güzel faaliyetleri ve planları yapmayı istediği gerçekleştirmeyi istediği projeler için her zaman için yanında olduğumuzu hissetmek ve bunu ifade etmek için buradayız. Tüm Bilecik için sayın Başkanımız Selim Yağcı’yı İstanbul’da yaşayan ancak gönlü Bilecik’te olan Bilecikliler adına ve tüm Bilecikli kadınlar adına ayrıca özellikle de Gölpazarı çengeller köyü adına arkasında olduğumuzu, her daim faaliyetlerinde ve bu içinde bulunduğu seçim yarışında desteklediğimizi ifade etmek istiyoruz.” ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ÇOKMEMNUN OLDUK – SİZ İSTANBUL DA AKP Yİ VE SN YAĞCIYI DEĞİL,BİLECİK VE BİLECİK LİLERİ TEMSİL EDİYORSUNUZ.BU BEYANATINIZDAN SONRA GİDİN TABELANIZI DEĞİŞTİRİN YADA SİZ DEĞİŞİN YADA BİLECİK LİYİZ DİYE KASILMAYIN ARKAYA KÜT DİYE DÜŞÜVERİRSİNİZ AMAN DİKKAT

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam