İŞTE BİLECİK’İN MEDAR-I İFTİHARLARI!…

İŞTE BİLECİK’İN MEDAR-I İFTİHARLARI!…

Bilecik Anadolu Lisesi öğrencileri Bilecik’in medar-i iftiharları oldular.

Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencilerinin başlattıkları kampanyaya diğer alt sınıflarda katıldı. Kendi harçlıklarından topladıkları paralarla Güneydoğuda terörle mücadele eden ağabeylerine “Çam Sakızı Çoban Armağanı” hediye gönderdiler. Hakkari Yüksekova’da görev yapan polis ve Askerlere Bilecik’e has hediye yollayan öğrencilerin bu duyarlı davranışları takdirle karşılandı. Bilecik’e özgü Ayva ve Nar lokumu alarak kargoyla Yüksekova’ya gönderilen kolilerde ayrıca Bilecikspor atkısı da olduğu kaydedildi.

YAPP

“BİZ DE O ÖĞRENCİLERİN ALINLARINDAN ÖPÜYORUZ”

Sosyal paylaşım sitesinde öğrencilerin Bilecik’ten gönderdikleri hediyeleri aldıklarını belirten güvenlik güçlerimiz;”Selamun Aleyküm. Bilecik Merkez Anadolu Lisesi öğrencilerinin harçlıklarını toplayarak biz Yüksekova’daki Polis ve Askerlere gönderdikleri Ayva ve Nar Lokumlarını aldık. Hepsine çok teşekkür ediyor, gözlerinden öpüyoruz. BİZ  DE O ÖĞRENCİLERİN ALINLARINDAN ÖPÜYORUZ” İfadelerine yer verdikleri belirtildi.

“EY YÜKSELEN YENİ NESİL GELECEK SİZİNDİR…”

Güvenlik güçlerimize taş atan çocukların yerine, bölgede terörle mücadele eden ağabeylerine moral-motivasyon amaçlı hediye gönderen gençlerimizi bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyor,örnek olmalarını diliyoruz.Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği; “EY YÜKSELEN YENİ NESİL,GELECEK SİZİNDİR.CUMHURİYETİ BİZ KURDUK,ONU YÜKSELTECEK VE YÜCELTECEK SİZSİNİZ” dediği Gençler; Sizler Bilecik’in Medar-i İftaharlarısınız….

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam