• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İTTİFAK GELİYOR

İTTİFAK GELİYOR

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bir açıklamasına dayanarak Bilecik’te ittifakın olabileceğine dair bir haber yayınlamıştık.
Habertük yayınladığı bir habere göre Bilecik ve bazı ilçelerinde ittifakın kesinleştiğini iddia etti. AK Parti’den Mehmet Özhaseki ve MHP’den Sadir Durmaz, gelinen son noktayı masaya yatırarak görüştüğü ve Bilecik’in de aralarında bulunduğu bazı illerde ittifakın gündemde olduğu ifade edildi.
Buna göre Bilecik, Bozüyük ve Gölpazarı’nda MHP adayını geri çekecek ve AK Parti adaylarını destekleyeceği iddia edildi.  Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden Bilecik’teki Cumhur İttifakı merak konusu olmuştu. Böylece kamuoyunda aylardır konuşlan iddialara da son nokta konmuş oldu.
Diğer yandan edinilen bilgiye göre başta Yenipazar olmak üzere bazı ilçelerde AK Parti adayını geri çekeceği ve MHP adayını destekleyeceği söylendi. Öte yandan 23 Şubat Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yapacağı ziyaretin ittifaka yönelik temaslar için olduğu da şimdiden konuşulmaya başlandı.
Bilecik Belediye Başkanı ve olası Cumhur İttifakının Bilecik Adayı Nihat Can, kendilerine henüz bir bilgi ulaşmadığını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam