• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
JANDARMADAN KÖY MUHTARLARINA ZİYARET

JANDARMADAN KÖY MUHTARLARINA ZİYARET

Bilecik’in Osmaneli İlçe Jandarma Komutanı sorumluluk bölgesinde bulunan köylerini ziyaret ederek köy muhtarları ile araya geldi.

İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Öcal Ersoy beraberinde Muhtarlar Dernek Başkanı Kasım Balcı ve Askeri personel ile birlikte Hisarcık Beşevler köy muhtarı Mustafa Canbazı, Çerkeşli Köy muhtarı Mustafa Metini, Akçapınar gaziler mahallesi muhtarı Ali Seyyarı, Erecek köy muhtarı Yaşar Şahini köylerinde ziyaret ederek muhtarlar günlerini kutlayarak günün anısına çeşitli hediyeler verdiler.

İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Öcal Ersoy, “Muhtarlar dernek Başkanımız Kasım Balcı ile birlikte 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Hisarcık Beşevler köy muhtarı Mustafa Canbazı, Çerkeşli Köy muhtarı Mustafa Metini, Akçapınar gaziler mahallesi muhtarı Ali Seyyarı, Erecek köy muhtarı Yaşar Şahini köylerinde ziyaret ederek, günlerini kutladık. Muhtarların sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Muhtarın vatandaşa uzanan, dokunan, temas eden en kısa mesafe olduğunu ifade eden Komutan Ersoy, “Köylerde yapmış olduğumuz incelemelerde muhtarlarımızın kapı kapı, kimin nerede, hangi halde olduğunu bilmesi, vatandaşlarımızla hemhal olmaları devletimiz adına memnuniyet verici. Bunu yapabilmek de bir gönül işi. Muhtarlık karşılığı çok olmayan; ama duası bol olan bir iş tüm muhtarlarımıza göstermiş oldukları çaba ve vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenmelerinden dolayı özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerimle dün kutlamış olduğumuz muhtarlar gününüzü tekrardan kutluyor görevlerinizde başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köy muhtarları ise, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Öcal Ersoy’a anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam