“KADININ OLDUĞU HER YERDE BEREKET VARDIR”
admin • 16 Şubat 2015 21:02:09 
“KADININ OLDUĞU HER YERDE BEREKET VARDIR”

Her yıl bu gıdayı alıyoruz. İnşallah 2015 genel seçimlerinde de 2023 Türkiyesini oluşturma adına bu enerjiyi hep birlikte alacağız ve geçmişten aldığımız güçle ilhamla geleceğe emin adımlala yürümeye devam edeceğiz.”dedi.

Yağcı şöyle konuştu:

“ Değerli kardeşlerim tabelasını milletin emanet ettiği bir partinin ve yolun temsilcileriyiz.  2001 yılında çıkmış olduğumuz bu medeniyet yolculuğunda liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu zamana kadar genelde ve yerelde Allah’a çok şükürler olsun ki çok güzel işleri hep birlikte gerçekleştirdik. Bir iddiamız vardı, bir idealimiz vardı. Bir hedefimiz vardı. Yeni Türkiye’yi oluşturmaktı. Yeni Türkiye’nin temellerini atma noktasında 2023-2053 ve 2071 hedeflerini önümüze koyduk.

Bu zamana kadar partimizin her kademesinde görev yapan tüm kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Evi dişi kuş yapar derler. Kadının olduğu her yerde bereket vardır. Düzen vardır. İntizam vardır ve başarı vardır. Allah yanımızdan ve başımızdan eksik etmesin onları. Yeni seçilecek yönetim kurulu üyelerimize, başta başkanımız olmak üzere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Hep birlikte daha iyiye ve daha güzele ulaşmak temennisiyle kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x