• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Kadir Gecesinin Kuşatıcı Rahmetinden Herkes İstifade Etmeli”

“Kadir Gecesinin Kuşatıcı Rahmetinden Herkes İstifade Etmeli”

“Bin aydan daha hayırlı geceleri bizlere nasip eden Yüce Allah’a şükrederek, Kadir Gecesi’nin bütün Türk İslam Alemine hayırlı ve mübarek olmasını dilerim. Ramazan ayının bereketi ve rahmeti ile buluştuğumuz, yardımlaşmayı, dayanışmayı, paylaşmayı, birliği ve kardeşliği en güzel şekilde yaşadığımız bu zaman dilimi içerisinde, Kadir Gecesine kavuşarak, gönüllerimiz daha da huzur bulacak, ferahlayacak ve müjdelenecektir.

Kibir, haset, kin ve nefret duygularıyla kirlenen insanoğlu için, bu kutlu ve mübarek Kadir gecesinin kuşatıcı rahmetinden herkes istifade etmeli, saf tutularak, omuz omuza, gönül gönüle bu güzellik paylaşılmalıdır. Bu kutlu gece vesilesiyle umulur ki Yüce Allah’ın rahmeti, bağışlayıcılığı, esirgeyiciliği ve kullarına olan merhameti üzerimizden eksik olmaz. Yine umulur ki Yüce Allah’ın sevgilisi, insanlığın biricik umudu, kimsesizlerin kimsesi Peygamber efendimizin (s.a.v) ahlakına ve davranışlarına uygun biçimde, ona şefaatine nail olan müminlerden olmak da nasip olur.

Kadir gecesinin bir kez daha hayırlı ve mübarek olmasını temenni ederken, dünyanın hemen her yerinde kanı dökülen mazlum mümin kardeşlerimize dualar gönderirken, vatanımızın ve milletimizin bekası için, al bayrağımız ve bağımsızlığımız için, din ve namus için can veren aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi de rahmet ve minnetle yad ediyorum.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam