Kaldırım ve Tretuvarlar Boyandı

Kaldırım ve Tretuvarlar Boyandı

 

 Pazaryeri Belediyesi ilçedeki cadde ve sokaklar üzerinde bulunan tretuvarları mavi beyaz renklere boyayarak güzel bir görüntü kazandırma çalışmalarını sürdürüyor.
Park ve bahçelerde yapılan rutin temizlik çalışmaları devam ederken tretuvar boyamaları da hızla devam ediyor. Tretuvar boyama çalışmalarının yanı sıra yine Pazaryeri'ndeki sinek ve haşeri böcek ilaçlama çalışmaları da günlük olarak yapılıyor. 
Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, “Halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için belediye olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Sinek ve haşeri böcek ilaçlamalarımız her gün düzenli olarak yapılmaktadır. İlçe mezarlığımızda temizlik çalışmalarımız, park bahçelerde temizlik ve düzenleme çalışmalarımız sürmektedir. Sokak, cadde ve ilçe meydanı Pazaryeri sakinlerine daha sağlıklı ve daha güzel bir kent yaşamı sunabilmek amacıyla düzenli olarak temizlenmektedir.
Cadde ve sokaklarda, tretuvar diplerinde biriken toprak ve çamurlar temizlenip, tretuvar taşları mavi beyaz renklerle boyanarak göze hitap edici bir görüntü güzelliği oluşturuldu. Hastane yolumuz, Çarşı Meydanı, Bursa Caddesi ve Bahattin Şeker Caddesi'nde başlatılan boyama çalışmaları ilçenin birçok noktasında tamamlandı. Hizmetin en iyisine layık olan halkımızın daha temiz ve görsel açıdan güzel olan bir Pazaryeri'nde sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için çalışıyoruz. Çalışmalarımıza bu doğrultuda devam edeceğiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam