“Kan Bağışı Bir Sosyal Sorumluluktur”

“Kan Bağışı Bir Sosyal Sorumluluktur”

 

Etkinlikler kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Ana Hizmet Binası girişinde emniyet mensupları ve vatandaşlar kan bağışında bulundular. Geleneksel hale gelen kan bağışı etkinliğine katılım yoğun oldu.

Konuyla ilgili konuşan Kızılay Bilecik Şube Başkanı Selami Çınar, “Bilecik İl Emniyet Müdürlüğümüz personeline Polis Teşkilatı’nın 168. Yıldönümünde bizlere yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Polisimizin, kanıyla canıyla her türlü yardımıyla halkın yanında olduğunu görmek bizim için gurur vericidir.” dedi.

            İl Emniyet Müdür Vekili Mehmet Topçu da, kan bağışının bir sosyal sorumluluk olduğunu söyledi. Topçu, “Nasıl bir vatandaşın suçu önlemede emniyet güçlerine yardımcı olması sosyal sorumluluksa bizlerin de burada kan vermemiz bir sosyal sorumluluk.” dedi.

İnsanların kana ihtiyacı olduğunda bunu yine insanlardan karşılayabileceğini belirten Topçu, teşkilat olarak bu konuda vatandaşa yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade etti. Etkinlik saat 16.00’ya kadar devam etti. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam