• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KAPALI HAVUZ FİTNESS SALONUYLA RENKLENDİ

KAPALI HAVUZ FİTNESS SALONUYLA RENKLENDİ

Özel idare tarafından imkanları sağlanan fitness salonunun açılışı ve amatör kulüplerine malzeme yardımı töreni kapalı yüzme havuzunda gerçekleştirildi. Törene Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Vali Yardımcısı Mustafa Güney,İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, İl Özel İdare Genel Sekreteri Halis Nalbant, ASKF Başkanı Nusret Tosun, il müdürleri ve ilgililer katıldı.

“SPOR 7’DEN 70’E BİR DÜNYA GERÇEĞİDİR”

Törende konuşan Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, “Spor 7’den 70‘e tüm insanlarımızın, vatandaşlarımızın yapması gereken bir dünya gerçeğidir, özellikle teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıktan dolayı spor bir zaruret haline gelmiştir. Amatör spor kulüplerimizde j gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyarak onlara sağlıklı ortamlar sağlayan kuruluşlardır Bu anlamda gençlerimize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı tüm kulüplerimizi tebrik ediyor ve hepsine başarılar diliyorum. Amatör spor kulüplerimize yapılan malzeme yardımlarını ve fitness salonu için gerekli imkanları sağlayan bu güzel ortamın hazırlanmasını ve bu güzel spor ortamını İlimize kazandıran başta Sayın Valimize, İl Özel İdaremize ve İl genel Meclisimize teşekkür ediyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı ve fitness salonu açılışına katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım” ifadelerinde bulundu.

“ESKİ BİNALAR ONARILIYOR, YENİLERİ İŞLENİYOR”

Malzeme dağıtım töreninin ardından  ise fitness salonunun açılışı gerçekleştirildi.. Sa Kurdele kesimi sırasında konuşan Vali Nayir “Bu güzel binamıza yeni bir fonksiyon kazandırıp bu güzel spor merkezimizin açılışını yapıyoruz. Bir taraftan eski binalar onarılıp, daha işlevsel hale getirilirken diğer taraftan da yeni binalarımıza fonksiyon kazandırmak bizim hoşumuza gidiyor.” İfadelerinde bulundu.Başkan Yağcı’nın spor malzemelerini denemesi de renkli görüntülere sahne oldu.

“TERÖRDEN UZAK BİR ÜLKE TEMENNİ EDİYORUZ”

Dün sabah saatlerinde İstanbul Sultanahmet’te gerçekleşen terör olayını da hatırlatan Nayir “ Bu güzellikleri yaşarken İstanbul’da yaşadığımız terör olayının da acısını, hüznünü hep beraber hissediyoruz. Temennimiz, terörden uzak, bütün acılardan uzak spor güzellikleri yaşayacağımız bir ülkeye en kısa sürede kavuşmak. Katıldıkları için herkese teşekkür ediyoruz. “ dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam