Karaahmet milletvekilliği için ilk adımı attı

Karaahmet milletvekilliği için ilk adımı attı

Karaahmet parti binasında yaptığı açıklamada milletvekilliği için aday adayı olduğunu kesinleştirerek, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Genel seçimlerin yaklaşmasıyla beraber milletvekilliği için süren yarış alevlenirken Karaahmet bu yarışta ismi kesinleşen ilk aday adayı oldu. Seçim sürecine iddialı bir şekilde giren Karaahmet, "Bilecik'ten 2 milletvekili "çıkartacağımıza inanıyorum dedi.

Yaptığı basın açıklamasında parti içerisinde yaptığı görev ve icraatlerden bahseden Karaahmet, " Değerli arkadaşlarım, göreve geldiğimiz 3 yıldan beri bu görevi onuruyla sürdürüyoruz. Görevimi yürütürken tüm süreç içerisinde incinsem de kimseyi incitmemeye gayret gösterdim. Bu süreç içerisinde azimle kalktık, güçle yürüdük, yürüdük, izimiz kalsın istedik. Eğer iz bırakabildiysek ne mutlu bizlere. Elbette bu süre içerisinde Bilecik kamuoyunda, parti içerisinde tartışmalarımız, kırgınlıklarımız olmuştur. Ama tüm kamuoyuna ve tüm partilere şunu söylüyorum ki; Ben hakkımı helal ediyorum. Lütfen sizler de hakkınızı helal edin" dedi.

Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Karaahmet, " Bugün ben Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2015 seçimlerinde milletvekiliğine aday adaylığımı açıklıyorum. Buradan tüm Cumhuriyet Halk Partililere ve Bileciklilere şunu diyorum; Arkadaşlarım, 1. sıra olurum, 2. sıra olurum, belki de sıralamaya giremem ama buradan söz veriyorum ki, tıpkı bundan önce olduğu gibi 2002, 2007, 20009, 2011, 2014 seçimlerinde olduğu gibi, var gücümle, maddi ve manevi olarak Cumhuriyet Halk Partisi'nin Bilecik'te 1. parti olması için elimden geleni yapacağım. Sizlere söz veriyorum değerli arkadaşlar. Önemli olan benim partimin  Bilecik'te 1. parti olmasıdır. Benim 1. sıra adaylığım önemli değil. Ama elbette ben bunca süre geçirdikten sonra, bu partinin çocukluktan beri tozunu yutup da ideolojisi uğruna mücadele ettikten sonra, değerli partililerimin öngörüleri ve güzel tensipleriyle bu makamları işgal ettikten sonra artık olgunlaştığımı hissediyorum. Edebali'nin dediği gibi, ' Zamanı gelmeden çiçek açmaz' Zamanımın geldiğini düşünüyorum ve sizlerinde katkılarına ihtiyacım var. Dolayısıyla bu konuda iddialıyım. Bilecik'te Cumhuriyet Halk Partisi'nin  2 milletvekili çıkartacağına inanıyorum. Bu konuda mücadele vereceğimize inanıyorum ve siz değerli Cumhuriyet Halk Partililere güveniyorum" dedi.

Konuşmasının sonunda kendisini siyasi hayatında ve parti içerisinde destek olan herkese teşekkür eden Karaahmet duygusal anlar yaşadı. Gözlerinin dolmasıyla beraber konuşmasını yarıda kesmek zorunda kalan Karaahmet'e salondakiler alkışlarıyla desteklerdiler. Karaahmet, duygusal anlara ortak olan annesinin elini öperek herkese teşekkür etti. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. VEKİLLİK HEE – ÇAĞTAY HAYAL GÖRME YAA.SEÇMEN SANA HESAP SORMAK İÇİN BEKLİYOR OY VERMEK İÇİN DEĞİL.AÇ TAVUK KENDİNİ DARI AMBARIN DA GÖRÜRMÜŞ SENİN Kİ O HESAP.

  2. manken – merkez ilçe başkanı sayın gültekin bey,konu mankeni gibi oturmuşsunuz oraya.yüz ifadeniz bile inanmıyor bazı şeylere.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam