KARDEŞLİK İFTARI
admin • 5 Ağustos 2013 14:37:39 
KARDEŞLİK İFTARI

Kardeşlik İftarı olarak isimlendirilen organizasyona, Vali Yardımcıları Hasan Kayhan, Süleyman Deniz, Can Tortop, Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yürükçü, İl Genel Meclis Üyeleri Hikmet Turhan, Turgay Yılmaz, Hayati Kaba, İbrahim Polat, İl Sağlık Müdürü Mehmet Ali Fidan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfü Doyuk, Kültür ve Turizm İl Müdürü Seyfettin Topsoy, Bilecik Tabipler Odası Başkanı Dr. Ethem Dağlı, Bilecik TSO Başkanı Fevzi Uzun, BİSİAD Başkanı Yusuf Subaşı, Garanti Bankası Bilecik Şube Müdürü Hüsnü Bayrakçı, Gölpazarı Müftüsü Mükerrem Cüre, MHP Merkez İlçe Başkanı Sinan Özkeskin, Bilecik Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Hayati Durak, Erzurumlular Derneği Başkanı Lütfi Akyüz, Bilecik Edebali Kültür ve Araştırma Derneği Başkanı Arif Durmuş, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Ömer Yel başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Ankara Bilecikliler Derneği Başkanı Üzeyir Yıldırım yemeğin ardından yaptığı konuşmada “Ramazan-ı Şerif’iniz hayırlara vesile olur temennisinde bulunuyorum. Bu iftarı Ankara Bilecikliler Derneği olarak tertipledik. Biz böyle bir iftarı on yıldan beri Ankara’da tertipliyoruz. Bu sene on birincisini Bilecik’te yapalım dedik. Bilecikli hemşehrilerimizle bir araya gelelim ve onlarla kaynaşalım istedik. İftarın adını da Kardeşlik İftarı koyduk.

İftarımıza özellikle kardeşlik adını verdik ki tüm ilçelerimiz ve siyasi partilerimiz burada. Bu sene biz geldik, seneye inşallah sizi Ankara’ya bekliyoruz.” dedi. HASAN GÜNER

guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ahmet lütfi
9 yıl önce

farkı fark edin – Güzel bir organizasyon.Barışa ve kardeşliğe hizmet eder.Tebrik ederim.

Faruk ŞAHİN
9 yıl önce

muhteşemdi – Üzeyir YILDIRIM BİRLİKTELİĞİ YAŞATTIN TEBRİKLER…

0
Would love your thoughts, please comment.x