KARİYER GÜNLERİNDE “BANKALAR” KONUŞULDU

KARİYER GÜNLERİNDE “BANKALAR” KONUŞULDU

12

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile 6 kulübün ortaklaşa hazırladığı 3.Kariyer Günleri’nin son gününde ‘Bankalar’ konulu panel ile Finans Bank Bilecik Şube Müdürü Ufuk Ertuğrul, Garanti Bankası Bilecik Şube Müdürü Hüsnü Bayrakçı ve Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Halil Arslan öğrencilerle buluştu.

3

Başkanlığını Yrd.Doç.Dr.Resul Yazıcı’nın yaptığı panelde konuşmacılar öğrencilere bankacılık sektörünü ve bu sektörde yaşadıkları tecrübeleri aktardılar.

4 5 6

Mesleğin zor ve zevkli yanlarının konuşulduğu, bankaların mezun olan öğrencilerden beklentileri ve bu beklentilerin karşılanması konusunda yapılacak çalışmalarının aktarıldığı panel öğrencilerin sordukları soruların cevaplandırılmasıyla son buldu.

7 8

MEHMET SELİM SAÇTI

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. BŞEÜ Kariyer Günlerine destek veren başta basın olmak üzere; görev alan herkese ve kariyer fırsatı olarak bankacılığı düşüneneler için tecrübelerini paylaşan: Finansbank Bilecik Şube Müdürü Ufuk ERTUĞRUL’a; Garanti Bankası Bilecik Şube Müdürü Hüsnü BAYRAKÇI’a ve Akbank Bilecik Şube’sinden Halil Aslan’a teşekkür ederiz…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam