Karne Hediyesi İş Bankası’ndan

Karne Hediyesi İş Bankası’ndan

 

İş Bankası, yaz tatiline giren ilköğretim öğrencilerine “Karneni Göster Kitabını Al” projesi ile kitap hediye ediyor. Hediye kitabını almak isteyen öğrencilerin herhangi bir İş Bankası şubesine giderek karnesini göstermesi yeterli oluyor.
Türkiye İş Bankası, 2007 – 2008 eğitim öğretim yılında başlattığı ve Türkiye'de gerçekleştirilen en büyük kitap kampanyalarından biri olan “Karneni Göster Kitabını Al” ile bu yıl da 1 milyon ilköğretim öğrencisine 1 milyon kitap dağıtıyor. 
İş Bankası'nın bu yılki karne hediyesi Türk Edebiyatı'nın büyük ustası Sait Faik'in öykülerinden derlenen ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından hazırlanan “Sait Faik'ten Çocuklara Hikâyeler” isimli kitap olacak.
Yaz tatiline giren ilköğretim öğrencilerinin okuma alışkanlığı edinmelerini, Türk ve dünya edebiyatının önemli isimlerine ait eserleri daha yakından tanımalarını amaçlayan İş Bankası; okulların kapandığı 8 Haziran tarihinde kitap dağıtımına başladı. Herhangi bir İş Bankası şubesine karnesiyle gelen çocuklar hediye kitabını hemen alabilecek.
İş Bankası, “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının 5. yılında toplam 6 milyon kitap hediye etmiş olacak. 
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam