KAYI OBASI ŞENLİKLERE DAMGASINI VURDU

KAYI OBASI ŞENLİKLERE DAMGASINI VURDU

Bilecik Belediyesi tarafından 737. Söğüt Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri dolayısıyla kurulan Kayı Obasında, binlerce konuğu ağırlayarak ikramlarda bulunduk.

Bilecik Belediyesi tarafından kurulan ve üç gün boyunca süren şenliklerde vatandaşlarımız ve misafirlerimizin mola noktası olan Bilecik Belediyesi Kayı Obası; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve binlerce konuğu ağırladı.

Yurdumuzun dört bir köşesinden Dirilişin Şehri Bilecik ve Söğüt ilçesine gelen binlerce vatandaşımız, şenliklerin keyfini doyasıya yaşadı.

Bilecik Belediyesi tarafından kurulan Kayı Obasında vatandaşlarımıza Osmanlı Şerbeti, su, çay, soğuk ikramlar ve ayva ile nar lokumu ikram ettik.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Kayı Obasını ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Nihat Can, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez’e ilimize özgü çeşitli hediyeler taktim ederken, Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan da BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye; Belediye Başkanımız Nihat Can adına tablo ve çeşitli hediyeler taktim etti. BBP Genel Başkanı Destici ziyaretinde vatandaşlarımız ve belediye çalışanları eşliğinde Söğüt’ün Erenleri adlı türküyü seslendirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam