Kaymakamlara Veda Yemeği

Kaymakamlara Veda Yemeği

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile tayinleri çıkan Kaymakamlar için veda yemeği düzenlendi.

Vali Bilal Şentürk, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda, meslektaşlarının kararnameyle başka ilçelere tayinlerinin çıktığını anımsatarak, yeni görev yerlerinde de başarılı hizmetlerde bulunmaları temennisinde bulundu.

Resmi olarak bir ayrılış süreci yaşayacaklarını ancak başka platformlarda ve farklı görevlerde yine beraber olacaklarına inandığını ifade eden Vali Şentürk, ”Kamu hizmeti gereği belli bir süre görev yaptıktan sonra farklı görevlerde ve hizmette bulunmak için başka yerlere tayin çıkabiliyor. Kaymakamlarımız ilçelerindeki görevlerini tamamlayarak, yeni görev yerlerinde kamu hizmetine devam edecekler. Kendilerine görev süresi içerisinde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde kaymakamlarımıza aileleriyle birlikte başarılar ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Kaymakamlar da Bilecik’ten güzel duygularla ayrıldıklarını belirterek, başta Vali Şentürk olmak üzere il ve ilçelerindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Konuşmaların ardından Vali Şentürk, Osmaneli Kaymakamlığından Bursa’nın Gürsu Kaymakamlığına atanan Naif Yavuz’a, Söğüt Kaymakamlığından Erzurum’un Yakutiye Kaymakamlığına atanan Murat Öztürk’e, Gölpazarı Kaymakamlığından Ordu’nun Mesudiye Kaymakamlığına atanan Muhammet Emre Canpolat’a ve İnhisar Kaymakamlığından Elazığ’ın Baskil Kaymakamlığına atanan Mahmut Sami Yılmaz ile Yenipazar Kaymakamlığından Batman Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanan Yavuz Kartal’a, çeşitli hediyeler verdi.

Veda yemeğine, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, Vali Yardımcıları Mehmet Taşdöğen ve Rahmi Köse, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Faruk Dirgen katıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam