• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KEMAL KILIÇDAROĞLU BİLECİK’E GELİYOR

KEMAL KILIÇDAROĞLU BİLECİK’E GELİYOR

Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu ve Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Semih Tuzak, il binasında düzenlenen toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bilecik’e geleceğini söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Bozüyük’te STK temsilcileri, muhtarlar ve kanaat önderleri ile yapacağı toplantının ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek.

Bozüyük ziyaretinin ardından Kılıçdaroğlu Bilecik’e gelecek. Bilecik Belediyesi ziyareti sonrası Esnaf ziyareti ve Atatürk Parkı açılışı ile kanalizasyon ve altyapı projesi temel atma, Zübeyde Hanım Kreşi ve toplu açılışlar gerçekleştirilecek.

“Halkın taleplerini yerine getirmek için çaba içerisindeyiz”

CHP Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, “Toplumun her kesiminde yapmış olduğu çalışmalar var ben yaptım oldu mantığıyla topluma ne kadar hasar verdiğini hepimiz bilmekteyiz. Vatandaşımız, halkımız, çiftçimiz, işçimiz bir çıkış arıyor. Tek adam yönetim anlayışına bir an önce kurtulmasını bekliyoruz. Bizde partiler olarak halkın bu taleplerini yerine getirmek için çaba içerisindeyiz. Bizde yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı tün hızıyla sürdürüyoruz. Bunun bir parçası olarak da Genel Başkanımızı Bilecik’e davet ettik. Bilecik’te bir takım ziyaretlerde bulunup açılışlar gerçekleştirecek. Esnaflarımızı ziyaret ederek programı sonlandıracaktır.” ifadelerine yer verdi.

“Salı günü saat 16:00’da Atatürk Parkı’na davet ediyoruz”

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, “Tüm Bilecik halkını 28 Eylül Salı günü saat 16:00’da Atatürk Parkı’na davet ediyoruz” dedi.

Milletvekili Yaşar Tüzün Bozüyük bir otel’de STK temsilcileri, muhtarlar ve kanaat önderlerinden oluşan geniş bir kitlenin Kılıçdaroğlu ile toplantı gerçekleştirileceğini belirtti.

Gerçekleştirilecek programdan bahseden Tüzün, “Bilecik’te yaşayan herkes CHP’den istedikleri ne varsa bizzat genel başkanımıza sorabilecekler. Genel başkanımız bir sunum yaparak Millet İttifakı iktidarında Türkiye’de nelerin olacağını anlatacak. İstişarelerde bulunulacak ve esnaflarımızı ziyaret edecek. Bilecik’te yapımı tamamlanan Atatürk Parkımızın açılışı yapılarak Bilecik için çok önemli olan kanalizasyon ve alt yapı projesinin temelini atacak. Seçim döneminde her mahalleye söz verdiğimiz kreşlerimizden Zübeyde Hanım Kreşinin açılışı yapılacak. Genel başkanımızla birlikte genel başkan yardımcılarımızdan ve milletvekillerimizden de gelenler olacak” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bilecik Programı

10.00-10.45 Bozüyük Belediyesi Ziyareti

11:00-14:00 (Basına Açık-Canlı Yayın) Kanaat Önderleri Muhtarlar, STK Temsilcileri Buluşması  (Salon Grand Çalı Otel)

14:00- Otel’den Çıkış

14:00-14:30: (Basına Açık) Bozüyük Esnaf  Ziyareti

14:30- Bilecik’e Hareket

15:30 Bilecik Belediyesi Ziyareti

16:00 (Basına Açık) Bilecik Esnaf Ziyareti

16:30 (Basına Açık) Atatürk Parkı Açılışı – Kanalizasyon ve Altyapı Projesi Temel Atma ve Zübeyde Hanım Kreş Toplu Açılışı

17:30 Çıkış

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam