Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
KENDİLERİNİ “TEK ALTERNATİF VE BİR ADIM ÖNDE GÖRENLER”  BÜYÜK BİR YANILGI İÇERİSİNDEDİRLER!
Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2014
admin

KENDİLERİNİ “TEK ALTERNATİF VE BİR ADIM ÖNDE GÖRENLER” BÜYÜK BİR YANILGI İÇERİSİNDEDİRLER!

 

KENDİLERİNİ “TEK ALTERNATİF VE BİR ADIM ÖNDE GÖRENLER”

BÜYÜK BİR YANILGI İÇERİSİNDEDİRLER!

 

Özellikle de seçim günlerine yaklaştığımız şu günlerde; bazı siyasi parti yetkililerinin akılları hala bir önceki Mahalli İdareler Seçiminde kalmış olsa gerek ki; Milliyetçi Hareket Partisini 2009 yılı seçimlerinde aldığı oyla değerlendirerek kendilerini hep bir adım önde ve tek alternatif olarak kamuoyuna sunma çabası içersindedirler Siyasi etik ve demokrasinin genel prensipleri çerçevesinde belirtmek isteriz ki; 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde Bilecik’teki hiçbir parti, “kendisini bir adım ileride gördüğünü söyleyerek vatandaşlarımızın siyasi iradelerine ipotek koymak gibi bir yanılgının içerisine girme hakkına” sahip değildir. Böyle bir yanılgı içerisinde olanlara 2004 yılı Mahalli İdareler Seçimlerini, bu seçimlerdeki oy sayılarını ve partimizin son genel seçimlerde aldığı oy sayısını hatırlatmak isteriz. Diğer yandan; her platformda ve seçim sürecinde gezdiğimiz binlerce evdeki vatandaşlarımızın Hüseyin ŞENSOY ve ekibine gösterdikleri samimi ilgiyi ve meydanların sesini bazı siyasilerin görmek istememelerini de kendileri açısından anlaşılır bulduğumuzu belirtmek isteriz.

 

                                            BİZ “HİZMET” İÇİN GELİYORUZ

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin her kademesi, Hüseyin ŞENSOY ve onun değerli, dinamik, her kesimi kucaklayan, kimseye minnet borcu olmayan ve mazisi tertemiz aday ekibi; halkımızı şeffaf ve halkın kuruşunun takipçisi olacak bir belediyecilik anlayışıyla buluşturmak için bir ve beraber çalışmaktadır. Bizler kendimizden eminiz ve halkımızın vereceği kararı saygıyla karşılayacak demokrasi erdemliliğine sahibiz. Ancak; halkımızın demokratik tercihlerine bir takım oyunlarla ipotek koymayı da en azından kendilerine saygısızlık olarak değerlendirdiğimizi bu vesileyle kamuoyuyla paylaşmayı sorumluluğumuzun gereği olarak görmekteyiz. Takdir noktasında ortak değer ve düşüncelere sahip olduğumuz saygıdeğer halkımızın; 30 Mart 2014 tarihinde yapacağı tercihle, imalı değerlendirmelerle Partimizi ve Adayı Hüseyin ŞENSOY’u hafife alanlara gereken cevabı vereceğinden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

 

SANAL ANKETLERE DEĞİL, HALKIMIZIN SAĞDUYUSUNA GÜVENİYORUZ

Anlaşılan odur ki; ideolojisi, felsefesi, anlayışı ve siyasi düşüncesi farklı, geçmişte başka siyasi partilere destek vermiş binlerce vatandaşımızın sıcak yaklaşımından ve samimi geri dönüşümlerinden rahatsızlık duyanlar sevdamız olan İlimiz’e yeni bir vizyon, ruh ve belediyecilik  anlayışı getirecek, hizmetleriyle herkesimi kucaklayacak, partizanlık yapmayacak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve adayı Hüseyin ŞENSOY’un ayak seslerinden rahatsız olmuş görünmektedirler. 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Bilecik’te Hüseyin ŞENSOY gerçeğini gölgelemek isteyenler beyhude işlerle meşgul olmaktadırlar. Ama biz diyoruz ki; hiç kimse endişe duymasın. Çünkü biz herkesin Belediye Başkanı olarak geliyoruz. Nitekim; Bu ekip halkıyla birbirine kenetlenmiş bir kadrodur. Unutulmamalıdır ki; doğum sancıları başlamıştır.Bu doğum; BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN; ÜLKESİNE, CUMHURİYETİNE, DEVLETİNE, KENDİ İLİNE, MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKACAĞI, HALKIN KURUŞUNUN TAKİPÇİSİ OLACAK BİR YÖNETİM ANLAYIŞININ ŞEYH EDEBALI DİYARINDA EMANETİ TESLİM ALACAĞI GÜNÜN DOĞUMUDUR. KAZANAN BİLECİK VE HALKIMIZ OLACAKTIR.

Ve biz diyoruz ki; Milliyetçi Hareket Partisi ve Hüseyin ŞENSOY olarak bizler kamuoyunda yayınlanan veya dillendirilen “SANAL ANKETLERE” değil, halkımızın 30 Mart’ta yapacağı tercihe inanıyor ve halkımızın sağduyulu davranarak; birlik ruhuyla hareket edeceklerine ve “BU DEFA ŞENSOY” diyeceklerine can-ı gönülden itimat ediyor ve kendilerine güveniyoruz.

 

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

Basınımızın ilgisine, kamuoyumuzun bilgisine saygıyla sunarım.

 

Bir adet yorum var.

  1. ALTERNATİF SİZSİNİZ – ALTERNATİF BİZİZ,ALTERNATİF MEHMET AGA,ALTERNATİF AYŞE TEYZE,ALTENATİF ALİ ABİ,AMA BUGÜN SİZSİNİZ,YARIN BİRDİĞERİ,BİRDİĞERİ,BİRDİĞERİ

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım