KENT ORMANI, TESİSLEŞME YOLUNDA İLERLİYOR

KENT ORMANI, TESİSLEŞME YOLUNDA İLERLİYOR

 

Bilecik halkının uğrak mekanlarından olan Kent Ormanı, faaliyetleriyle birlikte yenilenmeyi de sürdürüyor. Ulaşımdaki sıkıntıları en aza indirmek adına yolu yenilenen mekan, artan yemek çeşitleri ile geçmiş yıllarda olduğu gibi Ramazan Ayı’nda iftar yemeği vermeyi sürdürecek.

                Çocuk ve genç oyun gruplarını da bünyesinde barındıran Kent Ormanı, çay bahçesi kimliğinden çıkarak tesisleşme yolunda ilerliyor. Kır gazinosu ile düğün ve eğlencelere ev sahipliği yapıyor.

                Bilecik’e gelen misafirleri en iyi şekilde ağırladıklarını ve hizmet kalitesi ile ilimizin tanıtımını yaptıklarını dillendiren Kent Ormanı İşletmecisi Bekir Ergül, tercih edildiklerini için tüm Bilecik halkına teşekkür etti.

                Her kesime uygun yemek çeşitlerini sunduklarını belirten Ergül “Saat 10.00 ile 13.00 saatleri arasında kahvaltı hizmeti veriyoruz. Öğlen ve akşam de yemeklerimiz var. Doğum ve yaş günü için özel kapalı terasımız bulunuyor. Deneyimli personelimiz sayesinde toplu yemeklerde de hizmet veriyoruz. 1000 kişilik kır gazinomuzdaki hazırlıklar tamamlandı. Ayrıca çocuk oyun gruplarında revizyon yaparak yeni hizmetleri bünyemize katacağız.

                Tüm bu hizmetlerin yanında, Yediler Tepesi Mevkii’nde bulunan Kent Ormanı’na ait ‘kendin pişir, kendin ye’ alanında hizmetimiz devam ediyor. Yakında alabalık satışlarımız başlayacak. Halkımız eşsiz manzara eşliğinde balık keyfi yapabilecek.” dedi. HASAN GÜNER

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam