KERMES DUALARLA AÇILDI

KERMES DUALARLA AÇILDI

Bilecik İl Müftülüğü tarafından “Kutlu Doğum Haftası” programları kapsamında kermes açılış düzenlendi.

Açılışta konuşan İl Müftüsü Necati Akkuş kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek şunları ifade etti:

“Vahdet ve Tevhid” konusunu ele alan Kutlu Doğum Haftası…”

“Kutlu doğum haftası nedeniyle Bilecik Müftülüğümüz tarafından Kur’an Kursularımız, öğretici ve öğrencilerimiz tarafından hazırlanmış olan kermesimize hepiniz hoş geldiniz. Özellikle bu sene “Vahdet ve Tevhid” konusunu ele alan Kutlu Doğum Haftası Peygamber efendimiz Sallallahu Aleyhi Ve Sellem’in ve ona izah buyrulan Kur’an-ı Kerim’in etrafında yeniden buluşmamızı, yeniden birleşmemizi, yeniden ülfet ve muhabbetle kavuşmamızı sağlamamız açısından konu çok önemli.

1

“Bizleri kaynaştıran, bizleri buluşturan özel hizmetler”

Bu kermesler de bizleri bir araya getiren, bizleri kaynaştıran, bizleri buluşturan özel hizmetler. Üç seneden beridir bu hizmetlerimiz devam ediyor. Bu sene de bu vesileyle bir kermesi burada geçen sene Kültür sitesinde düzenlemiştik, bu sene burası müsait oldu, burada hazırladık. Ben emeği geçen bütün Kur’an Kursu öğreticilerimizi, öğrencilerimizi tebrik ediyorum, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakkın bu vesileyle bizi birbirimizle buluşturmasını, sevgiye, saygıya ve muhabbete vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi.

2

Akkuş’un konuşmasının ardından Vali Yardımcısı Abdulmuttalip Akdemir, POMEM Müdürü Sadettin Aksoy, İl Müftüsü Necati Akkuş, Belediye Başkan Yardımcısı Kadri Şentürk tarafından dualar eşliğinde kurdele kesilerek kermes ziyaret edildi.

Kermese İl Genel Meclisi Başkanı Oğuz Sertler, Müftü Yardımcıları, İl Genel Meclisi üyeleri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

CANER ALKAN

3

4

5

6

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam