“KİRAYA VERİLEREK DEĞERLENDİRİLECEK”

“KİRAYA VERİLEREK DEĞERLENDİRİLECEK”

İl Genel Meclisi 4. Birleşiminde gündem dışı söz alan Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis Üyesi Hikmet Turan Pelitözü Gölpark Turizm ve Tanıtım Merkezi’nin ne durumda olduğunu sordu.

HANGİ2

Konu hakkında bilgi veren İl Genel Sekreteri Halis Nalbant, Belediye Müşterek Hizmetler Birliği’nin turizm tanıtım merkezini kiraya vermek üzere hazırlık yaptığını belirterek şunları aktardı:

HANBİ

“Belediye Müşterek Hizmetler Birliğimiz orayı kiraya çıkmak üzere hazırlık yapıyor”

Gölpark’ta yaptığımız turizm tanıtım merkezi ödeneği de kalkınma ajansından almıştık hatırlıyorsanız. Mülkiyetini de geçen sene takas yoluyla halletmiştik. Bizimi orada Belediye ile müşterek hizmetler birliğimiz var. Belediye Özel İdare Müşterek Hizmetler Birliği’ne yine meclis kararıyla tahsis etmiştik. Belediye Müşterek Hizmetler Birliğimiz orayı kiraya çıkmak üzere hazırlık yapıyor. Piyasaya, bu işte iştigal eden kuruluşlara da duyurdu. Onlar da görüşlerini beyan ediyor herkes, gelip kontrol ediyorlar ama bazı sıkıntılar yaşadı. Kimisi büyük geliyor, kimisi küçük geliyor, kimisi restoran bölümünü ayrı tutuyor. O problemleri çözdüklerinde kiraya verecekler, birlik eliyle işletilmeye devam edecek. Ama kendileri eleman bulup işletme taraftarı değil birliğin görüşmelerinden anladığım kadarıyla. Kiraya verilerek değerlendirilecek.

CANER ALKAN

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam