• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“KONGREDE ADAYIM”

“KONGREDE ADAYIM”

Genel Merkezin aldığı karara saygı duyduklarını ifade eden Özbekar şunları dile getirdi:
"Genel Merkezimizin yaklaşan kongreler öncesi almış aldığı karara saygılıyız. Başkanlarımızın ve teşkilatımızın emrindeyiz. Kongre süreci başladı, arkadaşlarımız söyledikleri gibi kurucular kurulu yetkileriyle yetkilendirildiler. Bu süreci gayet iyi götüreceklerine eminim. Onların hiç kimseden şüphesi yok. Tarafsız olması yönünde genel merkezimizin kararına söylediğim gibi saygılıyız. Buradan duyurmuş olayım kongrede merkez ilçe başkanlığına adayım."
 
"Biz şer odaklı düşünmüyoruz"
 
MHP Bilecik Eski İl Başkanı Sabri Erasrslan'ın "Birilerinin ayağına basmışız ki başımıza bunlar geldi" sözlerini değerlendiren Özbekar, "O kendisinin düşüncesidir. Herkesin fikrine saygı duymak lazım. Biz ark niyetli veya şer odaklı düşünmüyoruz. Biz sadece şu mesajı vermek istiyoruz kamuoyuna. Milliyetçi Hareket Partisi'ndeki bu nöbet değişikliği birileri tarafından prim oluşacak havasında görülmesin. Aksine Milliyetçi Hareket Partisi bu kongrelerden daha güçlü ve emin adımlarla çıkacaktır. Yerelde ve genelde hakettiği yeri ve değeri bulacaktır."dedi.
 
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. BİLİNEN MARKA – 30 MART YEREL SEÇİMLERİNDE VE 10 AĞUSTOS CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE BAŞARILARI RAKAMLARLA İSPATLANMIŞ MERKEZ İLÇE BAŞKANI MAHMUT BEYİN YAPILACAK İLK GENEL KURULDA TEKRAR ADAYLIĞINI AÇIKLAMASI KADAR DOĞAL BİRŞEY OLAMAZ.HAYIRLI OLSUN BAŞARILI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.TEŞKİLAT VE ÜLKÜCÜLER ARKASINDA DURACAKTIR MAHMUT BAŞKANIN.PARTİMİZ GÜNLERE DOĞRU…

  2. bilecikli – mahmut başkan partimize 30 mart seçimlerinde verdiğin emeği katkıyı desteği görmeyen gözler kör olur kör.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam