KONYA SELÇUKLU BELEDİYESİNDEN ZİYARET

KONYA SELÇUKLU BELEDİYESİNDEN ZİYARET

Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile Belediye Başkan Yardımcılarından oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, konuklarına teşekkür etti.

Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında konuklarına bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaret hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’ Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir Bey ve AK Parti Bilecik İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Belediye Başkan Yardımcılarından oluşan değerli heyet, ziyaretimize geldiler. Selçuklu Medeniyetinin emaneti olan Selçuklu ilçemizden gelen konuklarımızı, Cihan Devleti Osmanlı’nın kurulduğu topraklar olan Bilecik’imizde ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Zira her iki kadim şehir arasında yıllardır gerçekleştirilen turizm faaliyetleri taktire şayan bir çalışma. Selçuklu Belediyemiz katkılarıyla her yıl binlerce kardeşimiz, Ata Toprağı olan Bilecik’i gezme imkanı buluyor. Her iki kadim şehir arasındaki güzel çalışmaların ve birlikteliklerin devam etmesini Cenabı Allah’tan niyaz eder, her bir değerli konuğuma teşekkürlerimi bildiriyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaret sonunda Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a, üzerinde Kayı Boyu arması bulunan tabak hediye etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam