KÖPEK SAHİPLERİ PARKTA BULUŞTU

KÖPEK SAHİPLERİ PARKTA BULUŞTU

 

Hasan GÜNER
 
Etkinliğe dair kısa bir açıklamada bulunan Bilecik Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Sühendan Ertürk “Gençlerimizin yapmış olduğu etkinliğe destek vermek için buradayız. Çocuklarımız hayvanları için bir gün düzenlemişler. Sanıyorum bu etkinlik insanların bakış açısını biraz daha genişletmek içindir. Cins hayvanların dışında sokak köpeklerimizin de burada olmasını isterdim. Ama ben bu etkinliği çok beğendim. Bundan sonra da devam etmesini istiyorum. Köpek besleyen birçok dostumuz var. Onların tamamı burada değil ama haftaya bir daha toplanıp bu etkinliği genişletmek istiyoruz.“ dedi.
Facebook'ta kurduğu Bilecik Köpek Sevenler-Bakanlar Grubu'yla projenin mimarı olan Hüseyin Berk Toka ise yaptığı açıklamada “Grubumuzun üyeleri ile ne zaman ve nerede toplanacağımızı kararlaştırdık. İnşallah haftaya da devam edeceğiz.“ dedi.
“Doğanın sadece insanlara ait olmadığını bilsinler” diyen Bilecik Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Sühendan Ertürk, bireyleri evlerimizin önüne bir tas su bırakmak konusunda duyarlı olmaya davet etti.
Vatandaşların da ilgiyle takip ettiği köpekseverler, açıklamaların ardından dağıldı.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam