KORONAVİRÜS MİNİK EYMEN’İN DOĞUM GÜNÜ SEVİNCİNE ENGEL OLAMADI

KORONAVİRÜS MİNİK EYMEN’İN DOĞUM GÜNÜ SEVİNCİNE ENGEL OLAMADI

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis’leri Ankara’da yaşayan Fadime Teyze’nin ricası üzrerine Bilecik’te yaşayan torununun doğum gününü kutladı.

Ankara’da ikamet eden ve Koronavirüs salgını nedeniyle Bilecik’e gelemeyen Fadime Topal, torunu Eymen Çelebi’nin 5 yaşını doldurup 6 yaşına gireceği doğum günün’de yanında olamayacağı için, ona sürpriz bir doğum günü kutlaması yapmak istedi ve Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezini arayarak Toplum Destekli Polis’lerden torunu için bir doğum günü kutlaması yapmalarını rica etti.

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Topal’dan gelen talep üzerine durumu değerlendirdi ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince Eymen Çelebi’ye alınan doğum günü pastası ve hediyelerle sürpriz doğum günü düzenledi.

COVID-19 nedeniyle sade bir kutlama ile gerçekleştirilen doğum gününde minik Eymen, polisleri çok sevdiğini belirterek kendisine sürpriz doğum günü yapan ekiplere buraya kadar geldikleri için teşekkür etti. Çelebi ailesi ise bu tür etkinliğin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam