KÖYDE MUHTAR DA YOK 3 GÜNDÜR ELEKTRİKLER DE YOK!

KÖYDE MUHTAR DA YOK 3 GÜNDÜR ELEKTRİKLER DE YOK!

Köy muhtarı Cavit Bayhan’ın rahatsızlığı nedeniyle Eskişehir’de bir hastanede tedavi gördüğü belirtilirken adı geçen köyde 3 gündür elektriklerin olmaması köylüleri mağdur ettiği kaydedildi. Geçtiğimiz akşam köye giden OEDAŞ arıza ekipleri arızayı kısmen gidererek köyün bir kısmına enerji verdiklerini, diğer bir kısmında ise arızanın halen giderilemediği öğrenildi. Konuyla ilgili olarak aradığımız OEDAŞ müdürü, arızadan haberdar olduklarını, Gölpazarı ilçesinde büyük bir arıza olduğunu, bütün ekiplerin sahada çalıştıklarını, Gölpazarı arızası giderildikten sonra merkez İlyasbey köyündeki arızayı da gidereceklerini ifade etti.

Tarihi çok eskilere dayanan ve eski nahiye olan Yarhisar köyünde üç gündür elektriklerin kesik olması akıllara “köyde muhtar da yok, 3 gündür elektrikler de yok!” düşüncesini getirdi. Gazetemizin baskıya verildiği saatlerde köydeki arızanın tamamının halen giderilemediği ve köy halkının bir kısmının elektriksiz kaldığı öğrenildi.

ERHAN TOKA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. bilecikli – olaydan yaşar tüzünü sorumlu tutmak saçma da yıllardır ne yapmış bilecik için memleketi için köyü için en son ne zaman köyüne gidip köylüyü sıkıntılarını dinlemiş acaba ?????

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam